Колко време сле раждането....

  • 490
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Миличко, въпроса ми е следният - колко време след като родихте хормоните ви влезнаха в норма?
Имам чувството, че нещо при мен не е както трябва:
-никакво желание за секс
-никаква чувствителност на гърдите
Преди да родя само при мисълта да не спим с мъжа ми в едно легло повече от 1 нощ ми ставаше зле, а сега с пушка да ме караш си е трудна работа
гърдите бяха една от най-чувствителните ми зони по тялото,сега все е дно не са моите....
Обяснявам си го с хормоналния дизбаланс, но дали е това....

# 1
  • Мнения: 422
Аз си мисля, че и умората си казва думата.И моето желание нещо не е като преди....всяка свободна минута ми се иска да си почина или да постоя сама малко.Чувствителност на гърдите имам.......особено към зъбките на Ники  Laughing
Предполагам, че е "нормално" и сигурно при доста жени се случва.

# 2
  • София
  • Мнения: 562
Миличко, въпроса ми е следният - колко време след като родихте хормоните ви влезнаха в норма?
Имам чувството, че нещо при мен не е както трябва:
-никакво желание за секс
-никаква чувствителност на гърдите
Преди да родя само при мисълта да не спим с мъжа ми в едно легло повече от 1 нощ ми ставаше зле, а сега с пушка да ме караш си е трудна работа
гърдите бяха една от най-чувствителните ми зони по тялото,сега все е дно не са моите....
Обяснявам си го с хормоналния дизбаланс, но дали е това....

Ох,ами какво да  ти кажа-това все едно аз съм го писала. Чувствам се по абсолютно същия начин почти 1 год след раждането и от 2 месеца некърмене...  Cry Надявам се с времето да отмине (пък и какво ли друго ми остава... Tired)
Не помогнах, но поне не си сама...

# 3
  • Мнения: 8 505
Аз си мисля, че и умората си казва думата.

Да,така е.Но един хубав секс разтоварва по невероятен начин.После си като нов!
А по въпроса-желание за секс има още след като ми опадаха конците и спря да ме боли,но трябваше да изчакаме безкрайните 6 седмици да минат.Цикълът ми дойде точно 3м след като родих (ако е от значение,нали все пак за хормони става въпрос).

Общи условия

Активация на акаунт