Бяло яке за зимата за две годишно дете - да или не?

  • 1 745
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 421
Мами извинете за тъпия въпрос, но съм харесала едно бяло яке за малката и сега седя и гриза нокти - удачно ли е, или ще си скубя косите после, и ще го пера всеки ден. Ако някой има опит, моля споделете. Тя не е от тия деца дето се хвърлят в първата локва, но все пак си е малка...

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз не бих купила бяло яке за моето две годишно дете ConfusedИма едно жълто за есента(когато не е мокро и кално) и го пера всяка седмица.Достатъчно е да си обърше ръкавите в някой магазин, или като вземе топката.Ако ти е толкова мерак му купи за официални случаи Rolling Eyes, но задължително трябва да имаш едно резервно яке.

# 2
  • Мнения: 7 821
Според мен не е практично, особено за зимния период, когато дрехите съхнат трудно, а калта е на всякъде.

# 3
  • Мнения: 421
Мдаааа, точно от тези отговори се страхувах:)))))

# 4
  • Мнения: 948
Като бивш собственик на бяло палто - с което бях ослепително красива  Mr. Green - но водех на химическо чистене през седмица - не си усложнявай живота...

Хем локви не ме привличат особено!

# 5
  • Мнения: 421
Simple Smile)))))))))))))
Там е работата, наистина бялото е много красиво, но..............май ще го гледаме отдалеч:)))))))

# 6
  • софия
  • Мнения: 181
Аз пък съм ЗА -мойта ходи с такова яке и аз имам.Това на малката е от материя,която съхне много бързо.Има и друг плюс-без проблеми се пере с белина и всякакви петна изчезват.

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
В никакъв случай не бих купила бяло яке за Руми Naughty. Аз, като я облека в тъмносин панталон, след 1 час е за пране ooooh!, та какво остава за бялото....

# 8
  • Мнения: 967
О, чудесно е това, детенце ще е като принцеса. Ми аз съм за, имали сме светло розово яке, перях го всеки втори ден, през зимата съхне бързо, защото вътре е отоплено. И за смяна бях купила едно евтинко. Не съжелявам и за секунда, пералнята пере, а пък почти не иска гладене като виси на закачалка.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Зависи дали изсъхва бързо. При всички случаи трябва да има още една дебела връхна дреха, обаче.  Thinking

# 10
  • Мнения: 3 576
Не виждам проблем.
Аз и без това пера якетата му през 2 дена, едно бяло яке не би ме уплашило.
Точно зимата като има парно съхнат супер бързо нещата.

# 11
  • Мнения: 8 505
Ако много ми харесва,бих го купила.Така или иначе минимумът е 2 якета,ще можеш спокойно да го изпереш и да изсъхне.

# 12
  • Мнения: 46 508
На София е много светло синьо, няма много голяма разлика с бялото, нали не пера на ръка  Mr. Green не ме притесняват светлите дрехи зимата  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 883
Ако е за моите деца не бих купила.Иначе много обичам бялото и за зимата ми харесва, щото всички ходят в едни тъмни ,подтискащи цветова.

# 14
  • Мнения: 4 629
Сина ми има бяло яке за тази зима. И миналата имаше също. НЕ го пера повече от другите му якета. Ако се изцапа с кал например какъвто и да е цвета на якето бих го изпрала. Не, защото се вижда повече или по-малко, а защото якето е мръсно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт