Списък за Май4ин Дом?

  • 461
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Здравейте мами Rolling EyesПредстои ми раждане в Май4ин Дом,моля ви ако някой знае какво трябва да си нося за болницата newsm78.Ве4е съм в 9-я месец и малко ми остана може би седмица до раждането,ама мнооооого ми е спе4ено ве4еее ooooh!

# 1
  • Мнения: 4 629
За Майчин Дом си носи всичко! От болницата освен едно така наречено "легло" няма да ти осигурят нищо друго.

Носи си чаршафи, хавлия, пижами, сапуни, прибори за хранене (ако ще се храниш там), чаша за пиене.... всичко, за което се сетиш.

Ако ще раждаш секцио дори трябва да си купуш лепенки за върху раната - ако нямаш ти лепят едни огромни лекопласти. Адски боли като ги махат да сменят превръзките всеки ден

Леко раждане ти желая

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
ДАВАТ СТЕРИЛИ НОщНИЦИ ОТ БОЛНИЦАТА,чАРшАФИТЕ СЪщО СА ОТТАМ.НОСИ ПРИБОРИ ЗА ХРАНЕНЕ,ПРЕВРЪЗКИ ИЛИ ЛИГНИН.

# 3
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Дават ти стерилна нощница, чаршафи, прибори за хранене. Носи си чаша /там дават чай/, твои си прибори за хранене от къщи, аз си носих, но не ги ползвах нито веднъж /носеха ми храна от вън/, дамски превръзки, ако ще си секцио си носи превръзка за раната, защото наистина с техните много боли при махането на лекопласта /превръзки се правят през ден/. Та....... тоалетни принадлежности и поне 2-3 кърпи - една за топъл компрес на гърдите, другата, когато започнеш да кърмиш бебчо си слагай на свободната гърда една кърпа, защото кърмата тече и мокри крачетата на бебчо. Родилите нормално си носеха спрей Бивацин.  И си носи памперси за бебето - искат по 5 всяка вечер, мокри кърпички за бебето не се носят, там имат, но ако държиш на точно определена марка можеш да си носиш. Това се сещам засега, ако имаш въпроси - питай на лични.

Успех и леко раждане! Peace

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 19:00 от Picky

Общи условия

Активация на акаунт