От кога шоколад?

  • 2 942
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Преди една седмица реших да дам шоколад,много и хареса.
Не знам дали съм постъпила добре?
Нямаше никакви алергични реакции.
Вие кога дадох те, и имахте ли някакви проблеми?

# 1
  • Мнения: 7 803
няма да давам скоро

# 2
  • Мнения: 27 524
Максимално дълго няма да давам, поне до 4-5 години  Peace

Не виждам смисъл да даваш шоколад, особено на толкова малко дете  Peace

откога, дадохте  Peace

# 3
  • Мнения: 1 353
Не смятам да давам скоро шоколад Naughty.И не разбирам защо ти си решила да дадеш на толкова малко дете newsm78

# 4
  • Мнения: 27 524
И не разбирам защо ти си решила да дадеш на толкова малко дете

Елементарно - харесва й и няма алергия  Laughing

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ех, тази търсачка е направена за декоративна украса на форума NaughtyЕДНА от бистрените теми в скоро време за шоколада

# 6
  • Мнения: 1 448
Мисля поне до 3-годишен да не му давам, после не знам дали ще го опазя вече  Confused

# 7
  • Мнения: 2 897
Колкото може по-дълго време ще се постарая да не яде шоколад,твърдо съм против Naughty

Не знам дали съм постъпила добре?

Не си сгрешила фатално,но те съветвам да не даваш повече,поне не на тази възраст Peace

# 8
  • Мнения: 6 390
шоколад харесва всяко дете, въпроса е кога ще го опита и кога ще започне само да си го иска  Wink
Докато не поиска сама шоколад, не смятам да й давам да опитва... после ще видим...

Дали си постъпила правилно - за мен не си, форума е пълен с теми от сорта не яде нищо друго освен вафли, солети, снаксове и шоколади - помощ  Crazy а всичко е започнало толкова невинно и бързо Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 376
В детската кухня за десерт приготвят фламери. За първи път като го прочетох в менюто бях много изненадана що е то. Приготвят го и за най-малката група - 6-9мес. и за по-големите 9мес.-1,6г. и 1,6г.-3г. Това било грис с течен шоколад. Незнам кой определя менюто в детската кухня, но би трябвало да разбират от детско хранене. Аз съм давала след годинката и давам отвреме навреме.

# 10
  • Мнения: 7 803
В детската кухня за десерт приготвят фламери. За първи път като го прочетох в менюто бях много изненадана що е то. Приготвят го и за най-малката група - 6-9мес. и за по-големите 9мес.-1,6г. и 1,6г.-3г. Това било грис с течен шоколад. Незнам кой определя менюто в детската кухня, но би трябвало да разбират от детско хранене. Аз съм давала след годинката и давам отвреме навреме.
сама си го казала, че би трябвало, а дали е така? те и педитата не трябва да препоръчват кисело мляко на двумесечни, но все още го правят  #2gunfire

# 11
  • Мнения: 376
Би трябвало - да!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Докато зависи от мен-няма да е скоро.

# 13
  • Мнения: 4 392
Не съм давала и няма да дам скоро!

# 14
  • Мнения: 4 399
Разбира се че детето ти ще хареса шоколада. Всички бебета обичат сладко. А ти защо държиш да му даваш? Ще дойде време когато няма да можеш да го опазиш от шоколад. А сега използвай момента че всичко е в твои ръце и не му показвай такива неща.

Мисля да не давам шоколад доброволно, докато не започне сама да го търси и да си го взима в магазина. А след това ако има интерес, ще се опитвам да я ограничавам.

Общи условия

Активация на акаунт