За детския център Пинокио в Гео Милев...

  • 2 145
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 705
Обръщам се към родителите от Гео Милев. Ходите ли още в Пинокио? (Откакто го взеха новите собственици.)

Днес бяхме там и новата собственичка (предполагам) каза, че много хора са се отказали да ходят там, защото вече е платено. А от следващото лято и външната част ще я направят платена с батути и не знам какво си.

На мен продължава да ми е на първо място сред клубовете в квартала.

А на вас? Не можа да ми се избие този въпрос от главата и ето на, питам  Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 650
Ние само веднъж сме ходили там още при предишните собственици и нещо не ми хареса особено. всички играчки бяха изпочупени. Сега направиха едно ново заведение в Гео Милев- Слон Балон и там ходим, ама е на закрито. На децата много им харесва.

# 2
  • Мнения: 705
Да, а има и още един нов център Тинки-Уинки. Абсолютно аналогичен е на Слон-Балон, близо до главния вход на парка. В момента не ги предпочитам, защото Кирчо постоянно иска да ме вижда, а там децата са отделно.

В Пинокио играчките бяха изпочупени, защото са били донасяни от клиентите. Това във времето, когато не се заплащаше нищо, за да играят децата. Сега са купили нови играчки (само за вътре) и е платено, но не е скъпо.

Отидете, сигурно ще ви хареса Simple Smile

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Слонбалон вече не е толкова ново. Новите в Гео Милев за Тинки-Уинки и Приказка.

# 4
  • София
  • Мнения: 650
а къде е това Приказка?

# 5
# 6
Заповйдайте и на сайта на Детски Център "Пинокио", който за тези, които не знаят е напълно възобновен във вътрешната си част, разполага с обезопасен сектор с чисто нови и разнообразни играчки. Скоро ще има и отделен салон за пушачи с телевизор, който ще предава какво се случва в детския кът.

www.pinokiocenter.com

# 7
zdraveite! Hodih v obnovenia detski centar pinokio i sam priatno iznenadana ot dobroto obslugvane i 4udesno napravenia kat za decta.Zaslugava da se poseti..

# 8
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Сега чувам, че са го направили платен. Пинокио е сред любимите детски клубове на дъщеря ми (2 години и почти 8 месеца). Няма лошо да се плаща, стига условията да са се подобрили. Центърът е на добро място - чисто е, тихо, няма улично движение, и през топлото време предлага приятна градинска обстановка.  Peace
Напоследък съм много доволна от новия детски център в Скай сити. Просторно е, има няколко момичета, които умеят добре да занимават децата. При това работят добре както с по-големи, така и с по-малки. Единственият им недостатък е, че час престой е 4 лв, тоест с 1 лев повече от "Слонбалон". Но си заслужава определено.
А от "Слонбалон" се разочаровах. Не за друго, а защото момичетата, които наемат да пазят децата общо-взето си чоплят в носовете и нищо не правят. На няколко пъти имахме инциденти, които за щастие не бяха с фатален край.  Praynig Пускам детето си там само, когато видя че на смяна е една по-възрастна жена, която се справя наистина перфектно.

# 9
  • Мнения: 432
Скоро ще има и отделен салон за пушачи с телевизор, който ще предава какво се случва в детския кът.

www.pinokiocenter.com
Като знам колко е голямо цялото място направо се чудя къде точно ще е този салон #Crazy #Crazy Иначе мерси за любезната покана, ще проверим, ще видим.

# 10
  • Мнения: 645
Аз и моите приятелки почти всяка вечер сме там, и почти винаги заради нас е лудница.  ooooh!Доволна съм от обслужването, и особено от вниманието на госпожата с русата коса. Има много по- голям асортимент от неща за консумация и тн. А до колкото ни казаха ( че ние все сме на вън да пушим) стаята за родители ще е от страни където има един офис. По отношение на плащането, ми да си призная особено когато малкия ми поиска бонбони и чипс и още сто неща и накрая се озъбвам но определено си заслужава особено с моя вандал дето най се кефи да ми седи по стъпалата и да не се отделя от мен, там определено мога да си почина.

# 11
Otnosno pinokio i zalata za roditeli tj 6e e otdelno ot zalata za deca kjto e v momenta, do kolkoto razbrah zatova 6e ima vide nabliodenie,ako trjbva da sme otkroveni cenite sa dosta ponosimi sa razlika ot drugite klubove.

Общи условия

Активация на акаунт