Някой скоро да е раждал нормално във Вита?

  • 664
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте! Интересува ме дали скоро някой от вас е раждал във Вита - по специално нормално. Някой да е постъпвал през ноща или сте преддизвиквали раждането? Как са организирани нещата? Колко дни стояхте? Какви неща трябваше да носите за престоя си? Детето при вас ли стои?  Кой лекар водеше нещата? И всичко което знаете... Подробно.Пуснах търсачката, но не открих подробности...  Мерси много.

# 1
  • Мнения: 74
Приготви си1000 лв. за нормално и аеко се наложи секцио 188 лв. Нищо, че е по спещност! Смени болницата момичето ми! #2gunfire

# 2
  • София
  • Мнения: 505
И аз се чудех за раждане във Вита, но с тази разлика че моето трябва да е секцио. Нека ако има раждали там с операция също да споделят впечатленията си.

Интересно ми е също така и кърменето как е организирано там - през три часа или на поискване?

Иначе на една моя приятелка майка й работи там и тя не й позволи да ражда във Вита, защото в родилното има дежурни лекари от сутринта до вечерта, а през нощта няма!

Вчера ходих да разгледам родилното и акушерката ми каза, че трябва да си нося само чехли и лични тоалетни принадлежности /сапун, паста и четка за зъби/.

# 3
  • Мнения: 1 004
Цитат
Приготви си1000 лв. за нормално и аеко се наложи секцио 188 лв
По-точно 1250 ако си осигурена и 1500 за секцио. А кой знае може пък да решат после че искат още.
Все си мисля, че там те гледат като писано яйце и ако искаш ще си с бебето, когато и каквото искаш би трябвало да ти се угажда за тези цени  ooooh!
Аз там си водя консултацията, но за раждане не мога и да си помисля, то е убийствено, още повече че ги плащам на скапаната болница/не на лекарката ми/, която се превръща както всички в машина за дране на кожата.
Не бих си сменила гинеколога, затова още ходя там, иначе съм адски разочарована, винаги има записани по 2ма за 1 час, винаги чакаш и никаква организация относно това. Целта е да съберат колкото се може повече пари, а там хич не е евтино  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт