Отговори
  • Мнения: 3 405
Ами не знам точно какво направих, но ot IСQто ми излезе съобщение да ъпдейтна нещо и аз го направих. Сега началната ми страница има промени горе в лентата, където са File, Edit, View и т.н.
Няма ми прозорчето, където си пиша линковете, всичко се прегрупира и хич не ми е удобно така. Как да върна нещата в първоначалния им вид  newsm78

Ама съм и аз един спец Embarassed

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 537
Аз в подобни случаи прибягвам до "Възстановяване на системата" /в "Старт-менюто">"Принадлежности">"Системни инструменти">"Възстановяване на системата"/ до датата на "гафа" Embarassed

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Даа, и аз я свърших тази вчера, ама защото не чета като цъкам...
iva_78  е посочила пътя. Верен е Wink

# 3
  • Мнения: 431
Ами сигурно си сложила някой ICQ toolbar, погледни дали имаш такова нещо в Add/Remove Programs и го махни.

Прозорчето за адреса се появява, като от View - Toolbars избереш да има отметка на Address Bar.

Избягвайте да използвате при всеки проблем System Restore, то е все едно да лекуваш главоболие с удари по главата с чук. Wink

Успех.

# 4
  • Мнения: 3 405
Благодаря ви! Наложи се да изляза, после ми спря Нета, сега ще видя каква съм я сътворила Wink

Мда, ICQ toolbar го махнах, сложила съм го (заплес и половина съм).  Пак са ми разместени иконите, но май ще се справя.

Успях, благодарение на вашите усилия, благодаря  Hug

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 17:14 от Анджелина

Общи условия

Активация на акаунт