месно пюре

  • 544
  • 9
  •   1
Отговори
Мами как захранвате вашите бебоци с месни пюрета при положение че трябва да се дават през ден
през ден ли давате или всеки ден по малко а по късно през ден редувайки със зеленчуково

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 14:56 от lilianeva

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Мами как захранвате вашите бебоци с месТни пюрета
Първото условие е продуктите  да са набавени от региона в който живееш, иначе няма да са месТни и  се разваля ефекта Naughty
 Когато захранвах с месно пюре го редувах през ден със зеленчуковото.

# 2
  • Мнения: 5 103
Аз ще зачам с месните пюрета, но знам, че се захранва през ден Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
Ние се храним през ден след като се захранихме с тях.А захранването стана при нас така:първия ден 2-3 лъжички,втория 5-6 лъжички и на третия останалата част от пюрето,т.е.при захранването не съм го правила през ден.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 013
При самото захранване не съм го правила през ден. Първи ден - 2лъжички, втори -4, трети - 8. Пропускам един ден, през който давам зеленчуково пюре и после пак месно.

# 5
  • Мнения: 3 042
При самото захранване не съм го правила през ден.
Peace

Първият ден добавих няколко лъжички месно пюре към зеленчуковото , на следващият увеличих малко количеството на месното пюре и пак го прибавих към зеленчуковото и така докато достигнат необходимото количество месно пюре.
След това давах един ден зел. пюре, един ден месно пюре.

# 6
  • Мнения: 27 524
Захраних след навършени 8 месеца, не давам жълтък и давам месни пюрета всеки ден  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 817
Първият ден добавих няколко лъжички месно пюре към зеленчуковото , на следващият увеличих малко количеството на месното пюре и пак го прибавих към зеленчуковото и така докато достигнат необходимото количество месно пюре.
След това давах един ден зел. пюре, един ден месно пюре.
И аз захраних по същия начин.

# 8
  • Мнения: 46 479
Захраних след навършени 8 месеца, не давам жълтък и давам месни пюрета всеки ден  Peace

Същата работа и при нас, само дето тя го повърна 2 пъти и отложих с 1 месец Grinning

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
При самото захранване не съм го правила през ден.
Peace

Първият ден добавих няколко лъжички месно пюре към зеленчуковото , на следващият увеличих малко количеството на месното пюре и пак го прибавих към зеленчуковото и така докато достигнат необходимото количество месно пюре.
След това давах един ден зел. пюре, един ден месно пюре.
И аз така започнах - сега ще давам през ден. Peace

Общи условия

Активация на акаунт