Време било за нова есенна среща на биричка и раздумка

  • 621
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 477
Момичета, Миленита дава една чудно хубава идея да се видим отново на биричка, приказки и добре прекарано време. Аз я подкрепям с всичките ръце и крака  Peace Peace PeaceБлизо година време мина откак се запознах с някои от вас. Хайде сега да вземем да се организираме повече народ? Чакам предложения за място и време Wink Wink Wink Wink Wink

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
ииии не е честно, пак няма да можем да се видим... що не си направим една среща в Пловдив, нъл е центъра на държавата, така ще се съберем от повече места мами

# 2
  • София
  • Мнения: 1 748
Може, за да подхванем традиция, пак да го направим в Мамма Миа на Шишман. Ако и останалите са съгласни, разбира се. И аз като първа кипра съм навита още за тая събота Mr. Green Но, каквото каже колективът. Вероятно най-удобно ще е събота вечер, къмто 18-19ч.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 748
Mariely, права си, ама то е трудно да се организираме тия дето сме в един град, а да пътуваме ooooh! хич, не виждам като как ще се организираме. Ти що не ни погостуваш - приеми го като покана: вкъщи има място точно още за една мама и можем да сврем някъде едно-две хлапета Joy

# 4
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Бе реших да ви излъжа, ама нямааааа. А да сме живи и здрави, първо решете кога ще е срещата, пък ще го решавам. Milenita мерси за поканата  Hug

# 5
  • Мнения: 1 809
Ами ние от морето.....какво да правииим CryМного сте далеч,а пък ми се иска да се видя с вас Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 1 748
Айде, бе, не е толкоз далеч - пет часа с автобус Thinking Ти само се накани да дойдеш, ще те приберем Hug Иначе ти остава само да рИвеш от морския бряг, че си далече hahaha

Ей, на, миналата година се видяхме с Val, а тя живее в Испания...

# 7
  • Мнения: 312
Айде, бе, не е толкоз далеч - пет часа с автобус Thinking Ти само се накани да дойдеш, ще те приберем Hug Иначе ти остава само да рИвеш от морския бряг, че си далече hahaha

Ей, на, миналата година се видяхме с Val, а тя живее в Испания...

пет, в едната посока...  Rolling Eyes
аз за пловдив съм навита...    Hands Thumbsup

# 8
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз съм за среща когато кажете и където искате Simple Smile..а и да се знае дали с деца или без Wink

# 9
  • Мнения: 1 455
Аз съм за среща когато кажете и където искате Simple Smile..а и да се знае дали с деца или без Wink

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт