Някой има ли такава пералня?

  • 2 335
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте мили мами.... поздравления за сайта и за всички мами,възхищавам ви се и искам да бъда една от вас.Надявам се че помагате и на непознати....
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09010688
Искам да попитам някой има ли такава пералня, доволни ли сте от нея и дали е този тип, които трябва да се свържат към комин?Искам да си купя комбинирана пералня със сушилня.Дайте ми съвет.
моля ви вземете се в ръце  и ми помогнете от 2 години пера на ръка  hang#Crazy ДА СПРЕМ ПРАНЕТО НА РЪКА!

# 1
  • Мнения: 721
аз съм с WIL85 на Индезит и съм супер доволна от марката като цяло. Добре перат, така че купувай

# 2
  • Мнения: 2 494
И аз съм с Индезит, но по стар модел. Доволна съм  Peace
За пералните със сушилня не мога да ти кажа, защото не съм ползвала, но съм чувала, че много намачкват дрехите, знам ли  Thinking
Стига с това пране на ръка, аз съм абсолютно против, ще си докараш някоя болест.

# 3
  • Мнения: 1 893
Моя колежка има същата и все сипе суперлативи. Не е нужен комин.
Моята е Индезит от по-старите,но и аз взех да се замислям за комбинирана  Thinking
Проблемът е,че мъж ми е против уредите 2 в 1.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Аз лично нямам такава пералня. Но от това, което прочетох за нея като технически данни, ми се струва добър избор. Няма какво да се маеш повече. Взимай си мъжа и тръгвайте да купувате уреда. Това е безобразие да переш две години на ръка.
Щях да напиша нещо против мъжа ти, защото реших, че той е допуснал да переш толкова дълго време на ръка, но ще си замълча. А защо наистина толкова време си чакала за пералня?

# 5
  • Мнения: 766
Хич не се чуди!
От това, което видях мисля че е добра newsm78
Но при всички положения каквато и да е пералня е  по-добре от прането на ръка /имам стаж с такова пране около 3 години/.
КУПУВАЙ   bouquet

# 6
  • Мнения: 28
 А защо наистина толкова време си чакала за пералня?
[/quote]
той не е виновен мъжо, ами проблема е че сме на квартира, а нали се сещаш че когато тока ни е вкючен в цената на наема повечето хазаи меко казано няма да са очаровани от идеята Naughty
 но разгеле  сега нещата  се промениха 

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
От 2002 година ползвам Индезит - естетсвено моделът вече поостаря, но пералнята е бетон Peace Не ми е създавала никакви проблеми, пере добре, има кратка програма - супер е и наистина 100 пъти по-добре от никаква.

# 8
  • Мнения: 1 272
Аз имам widl 126, доволна съм как пере, но със сушилнята не се разбираме. Даже току-що си тръгна техника, накрая извиках такъв, защото винаги когато пусна пране да се суши, то се вмирисва на машина, или нещо подобно. Оказа се, че всички комбинирани машини имат такъв проблем, т.като развиват много висока температура по време на сушене и това кара омекотителя да придава неприятната миризма. Сега пуснах малко пране без омекотител, за да видя дали ще има разлика. Според техника този вариант е за сушене само по изключение, а не винаги....
Иначе не, не се нуждаят от комин, комин се ползва само от по-евтините сушилни, които изкарват парата през комина. Тук тази функция се изпълнява от маркуча за мръсна вода.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Според мен е добре да си купиш пералня и сушилня отделно. Като комбиниран модел не съм чувала суперлативи. Освен всичко друго в сушилнята не можеш да вкарваш всичкo и още по малко пране 5кг. Това е от мен. Купете си хубава пералня и се погрижи добре за ръцете си  Peace!

# 10
  • Мнения: 178
И аз имам индезит от 2001година и съм много ,много доволна.Нямам сушилня,но една приятелка има от скоро сушилня-когато работи в кухнята въздуха става адски влажен и мирише на прах. Защо не си вземеш пералня без сушилня,но с по-големи обороти на центрофугата?Прането ще е полусухо.

# 11
  • Мнения: 1 546
Не вземай Индезит. За тези пари можеш да вземеш Аристон, което пъти над класата на Индезит.Това е моето мнение.

# 12
  • Мнения: 28
Аз имам widl 126, доволна съм как пере, но със сушилнята не се разбираме. Даже току-що си тръгна техника, накрая извиках такъв, защото винаги когато пусна пране да се суши, то се вмирисва на машина, или нещо подобно. Оказа се, че всички комбинирани машини имат такъв проблем, т.като развиват много висока температура по време на сушене и това кара омекотителя да придава неприятната миризма. Сега пуснах малко пране без омекотител, за да видя дали ще има разлика. Според техника този вариант е за сушене само по изключение, а не винаги....
Иначе не, не се нуждаят от комин, комин се ползва само от по-евтините сушилни, които изкарват парата през комина. Тук тази функция се изпълнява от маркуча за мръсна вода.

след всяко пране автоматично ли се включва сушилнята?може ли само да пере?откакто  си я купила ли мерише? newsm78 като свърши,пиши как е без омекотител
дано да се оправи някак си Praynig

# 13
  • Мнения: 148
Аз имам отделно пералня и сушилня и съм много доволна. Сушилнята ми е кондензен тип и не се нуждае от комин, водатата се събира в резервоар и после се изхвърля. Хубаво е да има сензори, които да отчитат степента на изсушаване на дрехите. Моите не са Индезит, така че нищо не мога да ти кажа за тази марка. Виждам, че има момичета, които са доволни. Пусни една търсачка на тема сушилня и пералня - има по-стари теми, които бяха доста изчерпателни. Преди да си купя моята ги изчетох всички и така се ориентирах какво да си купя.
При всички случаи ти желая успех и никакво пране повече на ръка!!!

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не вземай Индезит. За тези пари можеш да вземеш Аристон, което пъти над класата на Индезит.Това е моето мнение


хеххехе, пА те са един дол дренки, бре Wink

Общи условия

Активация на акаунт