Може ли да се смени само една фаянсова плочка?

  • 3 462
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
Сигурно въпросът ми е глупав,но реших да попитам тук,защото има доста компетентни мами.
Счупих една от фаянсовите плочки на мивката в кухнята и много ме е яд.Съпругът ми изчете конско,че трябвало да се къртят всички сега,не можело изолирано да се сменят,но аз все си мисля,че има и друг начин за корекция от цялостна смяна на плочките.
Дано някой вещ в тази област ме зарадва! Praynig
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 845
може
миналата седмица я видях тая процедура
става със махане на самата нея и три максимум около нея тоест изолирано само част /и то махаха точно над кухненски шкафове /
трябва да го прави обаче фаянсаджия дето Може! да го направи

# 2
  • Мнения: 2 716
Може. Внимателно ще я изчегъртате отстрани. Ще ти отиде 1 ден.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Може, как да не може  Mr. Green Ние вече сме го правили този номер  Laughing

# 4
  • Мнения: 6 155
Може, как да не може  Mr. Green Ние вече сме го правили този номер  Laughing
И ние  Laughing

# 5
  • Мнения: 353
Благодаря,момичета! HugПоуспокоихте ме.
Плочката е откършена в центъра,а по периферията е здраво залепена и изчегъртване е невъзможно.Ще купя няколко плочки,само да не налетя на някой скубач-майстор ooooh!. да изпочупи всичко.

# 6
  • София
  • Мнения: 978
Мисля, че в твоя случай ще бъде невъзможно да смениш само дадена плочка. В зависимост от това как са подредени ще трябва да смените и плочките около тях. Плочките се разлепят чрез длето и чук като ударите не бива да са много силни  се нанасят по дългата страна , ако са правоъгълни .Има значение и кога са поставяне с какво за лепени и т.н. Надявам се да попаднеш на читав майстор.

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ако си държите на плочките извикайте задължително добър майстор защото с очите си видях как от една плочка падна цяло каре над мивката.

# 8
  • Мнения: 8 917
Ако го прави майстор - да Peace

Общи условия

Активация на акаунт