Пазарджишки благотворителности!

  • 9 306
  • 292
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Това е темата, в която ще се уговаряме, отчитаме, разказваме, ядосваме и радваме покрай нашите посещения в домовете.

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Канех се от известно време и аз да пускам такава тема, но се притеснявах другите ада не се обидят Rolling Eyes. Та да вземем да обсъдим, ако евентуално решим да има Коледен базар тук, къде ще се проведе. Някой да има идеи?

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Канех се от известно време и аз да пускам такава тема, но се притеснявах другите ада не се обидят Rolling Eyes. Та да вземем да обсъдим, ако евентуално решим да има Коледен базар тук, къде ще се проведе. Някой да има идеи?

  bouquet

Летяща,от вас някой ще успее ли за сряда,25ти да дойде до тук Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 1 511
Аз съм на работа.
Май остана мама Мери и Winter нещо да се уточняват коя ще присъства,или и двете ли?!  Thinking Те да кажат.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз съм на работа.
Май остана мама Мери и Winter нещо да се уточняват коя ще присъства,или и двете ли?!  Thinking Те да кажат.

ок момичета.

ще чакам да кажат те Hug

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз съм на работа.
Май остана мама Мери и Winter нещо да се уточняват коя ще присъства,или и двете ли?!  Thinking Те да кажат.

ок момичета.

ще чакам да кажат те Hug

Momicheta,poneje ne razchitam mnogo na neta ,molbata mi e sko shte idvate da mi zvannete-0888 849803

Imam ugovorka c Plovdiv da gi chakam na h-l Pliska v 11.45 i ottam shte vi zaveda v ofissa Hug

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Лавендър, май никой няма да може да дойде. Но вчера се видях с Летяща и тя каза, че следващата събота и неделя ще е в София и ще се постарае да се видите. Така поне ще разберем какво сте обсъждали на срещата  bouquet.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лавендър, май никой няма да може да дойде. Но вчера се видях с Летяща и тя каза, че следващата събота и неделя ще е в София и ще се постарае да се видите. Така поне ще разберем какво сте обсъждали на срещата  bouquet.

ok,v sluchay,che niakoi uspee da mi zvanne i da go izchakam na h-l Pliska ;-)v 11.45h

# 8
  • София
  • Мнения: 1 511
Щеше ми се някой да присъства на срещата...но какво да се прави  Rolling Eyes

Летяща,
ти какво искаше да говориш с Директорката във Ветрен? Всъщност говорихте ли?
Да питам ли ЛЕМ Комерс (фирмата,която прави обзавеждането ни) дали имат възможност да помогнат с някакви мебели?

И има ли отговор дали ще правим тук базар...2-3 дни не съм влизала във форумите и нещо изгубих нишката  Embarassed

# 9
  • Мнения: 1 072
Говорих с Директорката.

Днес ще се срещам с един приятел, който има мебелна фирма. Знам, че той винаги има проблеми от рода на много работа-малко персонал и за това няма да го натискам, но поне може да ми подскаже вариант за мебелите.  Питай и ти. Значи изделията, които са необходими, са страшно елементарни. Не би трябвало да затруднят една фирма нито като стойност на материала, ни то като изработка. Но..... всичко зависи от желанието.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 511
Добре,довечера ще говоря.

# 11
  • Мнения: 2 214
Здравейте момичета.
По въпроса за коледния пазар.
Много съжалявам че сме толкова................... не мога да намеря думата.
Мисля че имаме проблеми с организацията  в Пазарджик (споменах го на летящата по пътя към Ветрен).
Знам че винаги когато пиша после получавам критики, но вече съм свикнала така че давайте.
Когато говорим за организация, фирма или каквото и да е общество което има обща цел, за да е успешно начинанието, тази организация трябва да има водач (може би затова всеки 4 години избираме президент) мисля че всички или повечето проблеми, неуверености, недоправени работи идват от там че нямаме водач който да ни води.
Визирам Пазарджишкото сдружение.
Може би не умея да го напиша красиво и по разбираемо но ако София казва ще има коледен пазар, първо на първо Гвен трябва да направи план какво, как ще правим и да го предложи на разглеждане и одобрения тя естествено не може защото е заета и работи.
Мисля че за тази длъжност трябва ни човек който е по инициативен с повече свободно време и ще може да се занимава по сериозно с това.
Вероятно има и други причини по поради които не успяваме в начинанията си, бих се радвала да го обсъдим.
Мисля че БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТА не е хоби и за това трябва или да се занимаваме с това или да не правим вид че се занимаваме.
Искам да отбележа че не обвинявам Гвен в нищо а само казвам че тя няма време за да се посвети на каузата. Гвен надявам се да ме разбираш.
Аз мога нещо, Гвен може нещо, Летящата може нещо, всеки от нас може по нещичко, но на нас ни трябва човек който може и иска повече от нещичко. На нас ние нужен човек който може да събере от всякоя по нещо за да стане БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ.

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Уинтер, знаеш че споделям мнението ти Peace. Но просто не виждам коя от нас е толкова свободна, за да може да се ангажира напълно. Аз самата след няколко месеца започвам курсове, напълно нова работа, ще тръгна от нулата така да се каже, времето ми ще е ангажирано на 100%, така че въобще не се натискам за тази длъжност. Моля, ако някой чувства, че има сили за това, да си каже, да не се срамува Grinning!

# 13
  • Мнения: 2 214
Моля, ако някой чувства, че има сили за това, да си каже, да не се срамува Grinning!
Точно това ми е целта.
Айде момичета, не е задължително да имаш какво да даваш материално, нека това да е само време и труд.

# 14
  • Мнения: 1 072
Предлагам срещичка в сряда или четвъртък, след 17 часа в Бамбуча. Да обсъдим всичко. Можете да подготвите предварително въпросите, които искате да уточним. Аз ще го направя.

Общи условия

Активация на акаунт