3-те стъпки на Clinique

  • 2 126
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Моля, всички доволни и недоволни да си кажат, а също и каква е цената?

# 1
  • Мнения: 13 512
Аз съм от много доволните и "зависими" от 3те стъпки вече 7-8 години.

# 2
  • Мнения: 661
Аз не съм ги ползвала, защото поне за мен козметиката на Clinique е доста скъпичка  Sad
Но съм чувала много добри отзиви за всички продукти на тази фирма.Ако можеш да си го позволиш мисла, че няма да съжаляваш за избора си! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 11 658
А каква е цената?И евентуално какво представляват тези 3 стъпки  Embarassed,дали същото,което аз си мисля?

# 4
  • Мнения: 1 052
Мноооого  скъпо-кремчето от 15 мл. за свиване на порите някъде към 30-40 лв. Смятай.....
Само прекрасни неща съм чувала, но за сега само чувала.

# 5
# 6
  • Мнения: 13 512

Много е важно да се подбере точният вариант за вашата кожа. Прочетох мнения,че сапунът изсушавал- има варианти на сапуни според вида кожа, а също така и третата стпка се предлага в 2 варианта-лосион и гел. Да, без фактор е, но това е  овлажнител, а не дневен крем.Така или иначе-можете да си поискате тестери в магазина и да пробвате за няколко дни. Цените-ще цитирам по  памет.Сапун- 23 лева,  -стига за 3-4 месеца. Излющващ лосион- 46 лв. за 200 мл.-също за 2-3 месеца. И Хидратиращата емулсия- 78 лева за 200 мл.,което е също  досатъчно за 3-4 месеца.

# 7
  • Мнения: 240
Ще потърся тестери, надявах се всичко да излиза до 100 лв Confused И аз съм чувала че стигат за няколко месеца, така става по-поносимо.

# 8
  • Мнения: 13 512
Ще потърся тестери, надявах се всичко да излиза до 100 лв Confused И аз съм чувала че стигат за няколко месеца, така става по-поносимо.
Попитай в магазина- има и травъл сетове- по-малки и по-евтини. 52 лева май бяха, но за 1 месец някъде...но пак е вариант-да ги пробваш.Сапунът колкото и да е малък,ще изкара 2 месеца

# 9
  • Мнения: 2 529
За почистване и аз като monda от много време ползвам трите стъпки и нямам оплаквания. Ползвам също от няколко месеца и All about eye за околоочния контур и дневен крем Superdefense Tripple action SPF 25, но аз обичам да сменям марките на кремовете и декоративната козметика, макар и засега да съм доволна.

# 10
  • Мнения: 2 849
Аз съм ползвала трите стъпки ,но с тестери или как точно се наричат .Доволна съм и скоро ще си направя подарък .

Общи условия

Активация на акаунт