Умирам от Студ HELP !!!

  • 1 934
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте вси4ки,имам следния вапрос към вас!
Уреда който за най-кратко време би стоплил стая 3 на 4 метра,ще седя в нея не пове4е от 3 4аса в нея,така 4е не мисля 4е масления радиатор ше ми върши работа.
Дайте съвет моля ви .....Предпо4итания за марка и модел......цена от 50 до 80 лв.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Може би духалката е най-добрия вариант. Тя обръща по-бързо въздуха от радиатора.
Нещо такова http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=693847&cat=39&f=3686
Има и по-евтини.

# 2
Доста се рових по форумите и радиатора отпада напълно.Сега се колебая между Вентилаторна пе4ка и Конвертор.Какво мислите Thinking ???
Доста добри мнения виждам за конверторна пе4ка с вентилатор!!! Но другото което е от особено зна4ение е и марката newsm78
Мислите ли 4е Конвертор (ELIT ili TESY) до 80 лв. би превазхождал една хубави4ка духалка на DELONGY за 60-70 лв. ???
А може би Конвертора бие Независимо каква Духалка по вси4ки показатели ??? Naughty
Още един път Благодаря предварително Wink

# 3
  • Мнения: 422
Преди години, се преместих да живея самостоятелно и не разполагах , с кой знае колко средства, та ми трябваше шешоар.Купих възможно най-евтиния, на Елит за 15лв, та с него вече 5 год.Зимата си търсих пасатор и "марковите" бяха по 60лв/имах само 40лв./.След оглеждане, намирам миксер с стойка,купа, пасатор за 39лв, други нечувани от мен марки за същото нещо -80 най-евтиния.Съпруга ми тогава искаше DVD и се разрови в интернет за повече информация и каза, че  частите от които е направено това на Елит и за тези пари 100лв, по добро предложие няма.Убеди и брат ми, който искаше да даде луди пари за марково.Приятели си купиха преди три години широкоекранен, плосък телевизор наЕлит за 1000лв., по извесни марки, бяха по 3000лв. тогава, не са се оплаквали засега.Знам, че доста тук ще ме оплюят за това , но защо да давам излишни пари само заради някакво име, а и техниката е до късмет, до модел, но не мисля, че и до марка.Но все пак това е мое мнение.

# 4
  • Мнения: 128
Здравей! Според мен много важно е какво имаш на пода! Дали е теракот, паркет или мокет/килим! Ако е теракот, много трудно ще се стопли стаята, щото и самия камък излъчва студ! Другото нещо е дали са ти уплътнени прозорците и вратите! Едно хартиено тиксо ще свърши добра работа! Мисълта ми е да не става течение, щото колкото и да се топли стаята, ако става течение отнякъде излиза топлината! И вече може да си купиш някоя духалка, ние поне така се топлим! Пазара е пълен с предложения - нашата е Rohnson(май така се пишеш) , но е купувана преди 5 години и тогава струваше 50 лв!
Надявам се да съм ти била полезна! Споделих нашия опит!
   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 700
При стая 3-4 метра и 3 часа престой не виждам за какво се колебаеш - вентилаторна печка. Имам такава за 29 лв  на "Дипломат", /въпреки цената тя дори се върти/ и за секунди въздухът в стаята се обръща. lst e права, че ако не робуваш на предразсъдъци за марката, можеш да постигнеш желания ефект на прилични цени.
Аз също съм на теракот, но ползувам печката в дните преди пускане и след спиране на парното, и съм доволна. Единственото кофти е, че като спре да работи стаята бързо изстива.

# 6
  • Мнения: 91
Rohnson определено ще ти свърши работа..не само бързо стопля, а вече трета зима това е единственото отопление, което имам, тъй като прекарвам много малко време вкъщи. Подходящо е точно за това, което ти казваш.Стопля много бързо, но по същия начин и веднага като спре да духа стаята изстива с невероятни темпове. Все пак за този интервал, който говориш със сигурност ще ти свърши работа.Когато аз я купувах струваше 39 лв,предполагам, че и сега няма да е по- скъпа

# 7
  • Мнения: 1 835
Конвекторът също е добра идея - имам и духалка и конвектор - той също бързо загрява, но не прави течение като духалката.

# 8
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
И аз щи ти препоръчам конвектор. Преди 3 години си купихме такъв на Elite/с вентилатор/ и не сме имали проблеми до сега с него. Гледай да има и терморегулатор.

# 9
  • Мнения: 1 243
Аз също съм за "духалка"  Mr. Green  Много бързо стоплят,местиш си я където поискаш, близо до теб, в краката ти, на кръста...Абе идеална е. Моята е съвсем обикновена - Теси - за 30 лв. си я бях взела преди 5-6 години. с нея си изкарах студентството във Велико Търново,а там зимата си е доста студено Simple Smile Продължава да си работи и до днес...
Делонги също не са лоши!

# 10
  • Мнения: 1 925
Докато не си взехме климатик, бяхме с "духалка" на Делонги и съм доволна. Много бързо стопля. Мисля, че това е най-добрият вариант за теб   Peace

# 11
Определено до сега Духалката сабира май пове4е подръжници.Предпо4итания за марка???

# 12
  • Мнения: 463
аз в момента се топля с една, на която пише synchro и струва около 20 лв.

Общи условия

Активация на акаунт