Има ли лек против стомашните киселини?

  • 1 305
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Момичета, дайте някакъв лек срещу киселини Sad приятелката ми е вече в 10-ти л.м. и се мъчи от известно време с тази гадост, милата съвсем не може да спи вече Praynig
Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 970
Има едни хап4ета- Талцид и на много  хора помагат.Струват около 2 лева.Аз за кратко в края на бременността се сдобих с тази "екстра" Crazy и ми помагаха...лук4ета Laughing и други много ментови  бонбони.Абе- при всеки е индивидуално.Спокойно- ще мине този период Peace

# 2
  • Мнения: 3 164
Благодаря ти  bouquet още утре...ооопс днес ще й кажа да се зареди с лукчета Grinning

# 3
  • Мнения: 4 978
На мен ми помагаха солети  Shocked

# 4
  • Мнения: 201
Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6.
Ако тези не са достатъчни, използвай търсачката. Има още bouquet

# 5
  • Мнения: 2 821
Сода за хляб....на мен само това ми помагаше да заспя. Знам колко е неприятно. Една ч.л. сода и минава бързо, верно до другия път, но пък по-добре от хапчета....

# 6
  • Мнения: 1 232
газираната вода ми върши чудесна работа

# 7
  • Мнения: 10 982
1 лъжичка сода за хляб - ефикасно и безвредно  Peace Peace

# 8
  • Мнения: 1 117
С първата бременност ми бяха изписали Алмагел - сироп. Тогава имах страшни киселини.
Сега имам такива рядко и то ако ям нещо ,което е било пържено, но с газирана вода се оправям.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 317
газираната вода ми върши чудесна работа
На мен само това и помагаше. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 718
Сода за хляб....на мен само това ми помагаше да заспя. Знам колко е неприятно. Една ч.л. сода и минава бързо, верно до другия път, но пък по-добре от хапчета....

 newsm10

# 11
  • Мнения: 1 104
Газирана вода и сок от ябълка- при мен това действа.

# 12
  • Мнения: 318
При мен чудесна работа вършеше пакетче солети, бяха неизменна част от дамската ми чанта цяло лято Peace

# 13
  • Мнения: 1 701
При мен понякога помагаше изцеден лимон с малко захар, вода и сода за хляб...  Sick Зверска гадост!  Sick

# 14
  • Мнения: 5 026
 На мен ми помага дъвченето на дъвка. Няма никакво логично обяснение, но...

Общи условия

Активация на акаунт