Препоръчайте ми сокоизтисквачка?

  • 2 353
  • 16
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Препоръчайте моля сокоизтисквачка. В момента позлвам робот Сименс, но не съм доволна имам чувството, че сокоизтисквачка ще вади повече сок. Изтисканият плод, които изхвърлям сега е доста влажен.

# 1
  • Мнения: 1 104
Аз имам на Philips и съм доста доволна.

# 2
  • Мнения: 417
Най-добре ако можеш да си намериш от старите руски сокоизтисквачки.Малко приличат на центруфуга hahaha ама са много добри

# 3
  • Мнения: 2 197
Всички съвременни кухненски роботи не изстискват плодовете докрай. Примерно нашия от 3 кг портокали прави по-малко от 1 л сок. Много повече портокалов сок излиза от цитрус пресата, но къде толкова време. А за старите руски сокоизтисквачки и аз съм чувала положителни отзиви. Те даже правят бистър ябълков сок, което никой кухненски робот не прави , винаги се прецежда. Наблюденията ми са върху кухненски роботи  Ровента и Сименс, сокоизтисквачка Филипс и цитрус преса Елит. Така че стискай зъби - изхвърляш и това е.

# 4
  • Мнения: 2 197
А, също така по повод ябълковия сок специално ходих да питам за тази сокоизстисквачка на ВС телешоп с т. нар. "наноцедка". Първо се оказа, че се записваш и чакаш 2 месеца да ти дойде и второ казаха, че прави бистър сок, но не поискаха да ми покажат (аз си носех ябълки), което ме навежда на мисълта, че едва ли прави, пак се прецежда.

# 5
  • Мнения: 397
От една година ползвам на Philips и съм много доволна! Peace

# 6
  • Мнения: 239
Ползвам BOSCH. Струваше около 140,00 лв., 350W, с две степени за твърди и меки плодове. Много съм доволна. На самата сокоизстисквачка пише, че прави 15% повече сок. Изстискания плод който вадя е много сух - не става за консумация  Sick /от старата, която имах - останалия плод си го изяждах Mr. Green/.

# 7
  • Мнения: 8 917
Гледай да е по-мощна Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние сме с Delonghi и сме доволни.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
А, също така по повод ябълковия сок специално ходих да питам за тази сокоизстисквачка на ВС телешоп с т. нар. "наноцедка". Първо се оказа, че се записваш и чакаш 2 месеца да ти дойде и второ казаха, че прави бистър сок, но не поискаха да ми покажат (аз си носех ябълки), което ме навежда на мисълта, че едва ли прави, пак се прецежда.

Ние точно такава си купихме от техен фирмен магазин, и на мен много ми харесва.Мелихме доста работи,но не и ябълки  newsm78

# 10
  • Мнения: 4 970
А някой има ли Таурус newsm78.В момента и аз съм в 4уденка за избор на сокоизстисква4ка ThinkingДайте някакви отзиви

# 11
  • Мнения: 147
А какво ви е мнението за тези които са комбинирани с роботи!И има ли някой впечатление от MOULINEX FB-3 ! newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 1 284
Моята е Таурус. Лесно се ползва, лесно се мие (сравнително). Доволна съм от резултата. Ползвам я всеки ден, не е много голяма, не е грозна и не заема много място на плота ми. Не прави бистър сок. А защо трябва да е бистър, така има и полезни влакна. Остатъка е сух. А и цената и е супер, около 45 лв. от Технополис.

Успех в избора!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 87
А някой има ли Таурус newsm78.В момента и аз съм в 4уденка за избор на сокоизстисква4ка ThinkingДайте някакви отзиви
И моята е Таурус,но я имам от скоро.Доволна съм за сега,а и цената и е добра.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Моята е Крупс много съм доволна Peace!

Общи условия

Активация на акаунт