зоопарк ловеч

  • 2 806
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
здравейте, може ли някой да ми помогне  Praynig Наумили сме си да водим 2годишната си дъщеричка в ПНМ Черни Осъм и да минем през зоопарка в Ловеч. Моля, ако сте ходили там или някой от Ловеч да ми изпрати инфо - работят ли в събота, какви животни има и изобщо заслужава ли си. Благодаря ви.   bouquet Приятен ден!  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 281
там е страхотно!  Grinning аз по принцип не обичам зоопарковете, защото не обичам да гледам затворени животинки, но след посещението на този в Ловеч - тотално си смених възгледите по този въпрос.

животните са сред много зеленина и изглеждат доста добре!  Simple Smile

работи и събота и неделя - ние бяхме за няколко дни в този район и колеги ходиха в събота на посещение, а ние го посетихме в неделя.  Peace

приятно изкарване! чак малко ви завиждам!   bouquet

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Това е един истински зоопарк  Peace. Сред гората, зеленината и на огромна площ.
Заведи си детето - няма да съжаляваш.
Животинките не са много, но са много добре гледани. Лъвът направо си е охранен (бях 2000г. последно) и с лъскава грива. Има и много пернати, сърнички, майнунки и т.н.

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Колега на половинката ми му казал, че зоопарка в Ловеч е много хубав и оттогава направо ми е надул главата да ходим и да ходим. Може и да го направим.

# 4
  • Мнения: 106
Благодаря на всички   bouquet В понеделник ще публикувам и нашето впечатление. Приятна почивка Peace

# 5
  • Мнения: 106
Наистина е много хубав и голям. Има доста животни:лъвове, леопарди, мечки, камили, муфлони, бизони, понита, маймуни, тигри, много симпатични малки козлета, лами, папагали и всякакъв вид пернати, бухали, мишелови, кокошчици, зайчета и други. Има и обширна слънчева полянка с пързалки и люлки. Препоръчвам я на живеещите в региона. Ако сте решили да заведете мъничетата си, ще им хареса.  Joy

# 6
  • Мнения: 958
Бях командировка в Ловеч и посетих зоопарка беше национален празник 6 септември и работеше, много зладък зоопарк с едно прекрасно малко мече (юноша по точно може и да е пораснало вече) влюбих се в него и другите животни бяха чисти и изглеждаха щастливи:), зеленина без бетон абе приказка жалко че софийския не е такъв  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт