mestim se...

  • 805
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Zdraveite mili mami!Sajaliavam za latinicata,no ne6to kompa ne e v 4as :roll:ili az nesm dobre Laughing
Iskah da uvedomia vsichki che se mestim ot 28 okomvri v Ispania.Oblast Andalusia,grad Ayamonte.
Mnogo mi e napregnato ,che mestim bagaji i che se razdeliame s priatelite si tuk Confused,no niama nachin.Stiskaite mi palci da se premestia s po-malko stres.Celuvki na vsichki vas Hug,radvam se che vi ima.A dogodina mi elate na gosti Wink
Pritesniavam se kak moia drebosak shte se vmesti v atmosferata,no decata barzo se adaptirat!!
Celuvki ot men,ot drugia mesec shte bada po redovma vav foruma!

# 1
  • Мнения: 992
Пожелавам ви успех на новото място и бързо адаптиране  Hug

# 2
  • Мнения: 1 526
Успех и късмет на новото място! Да наамерите това, за което отивате! Много щастие!

# 3
  • Мнения: 2 567
Успех и от мен! И аз мисля, че децата по-бързо се адаптират от нас, а покрай тях и ние  Wink

# 4
  • Мнения: 3 098
Успех ви желая и аз на испанска земя и с адаптацията.  bouquet
И безпроблемно пътуване с багажа,да ви се падне хубаво слън4ево време. Party

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Безаварийно и успеШно преместване и бързо и леко адаптитане на испанска земя  Peace Hug

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
леко местене .. и да се мести6 и в нашата тема  Wink

# 7
  • Мнения: 1 370
Успех с местенето и бърза адаптация на новото място

# 8
  • Мнения: 2 825
Айдеее, ставаме 2 андалуски във форума  Party
Леко местене и бързо адаптиране  Peace

# 9
  • Мнения: 167
Айдеее, ставаме 2 андалуски във форума  Party
Леко местене и бързо адаптиране  Peace
Здравеи.
Много бих искала ако имам някакви проблеми,да мога да се обърна към някого ж 4ас с обстановката там.
6те раз4итам на испансите мами във форума.
Поздрави.И благодаря за хубавите пожелания Hug

# 10
  • Мнения: 2 825
Айдеее, ставаме 2 андалуски във форума  Party
Леко местене и бързо адаптиране  Peace
Здравеи.
Много бих искала ако имам някакви проблеми,да мога да се обърна към някого ж 4ас с обстановката там.
6те раз4итам на испансите мами във форума.
Поздрави.И благодаря за хубавите пожелания Hug


Разбира се, че ще помагаме с каквото можем  Hug Питай, ако имаш някакви въпроси, но испанците в нея част са си наполовина португалци  Wink , че и езика там е почти португалси- шъшкат яко   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт