За какво ще си говорим...

  • 1 536
  • 26
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
...ако се озовем случайно, на дълъг път, в купето на влака с...
- бившата ни класна
- далечен роднина
- близък приятел
- недолюбван някога съученик
- красива жена
- секси младеж
- младееща лелка

Не е задължително всичките наведнъж Wink Joy

# 1
  • Мнения: 27 524
- бившата ни класна - за останалите съученици, които тя помни
- далечен роднина - за другите общи роднини
- близък приятел - за всичко  Heart Eyes
- недолюбван някога съученик - с носталгия за вече смешните дрязги
- красива жена - лесно ли й е?  Thinking
- секси младеж - не си говоря с такива  Naughty
- младееща лелка -  за духовното

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хехехех, много ми хареса темата!  Peace
Веднага отговарям!  Wink
- бившата ни класна - макар, че имах класен и досега все се спираме и намираме какво да си говорим. Например за настоящия му випуск и колко са невъзпитани, палави и неученолюбиви днешните младежи, не като нас на времето.  Wink
- далечен роднина - ами ще обсъждаме родата до девето коляно.  Mr. Green
- близък приятел - зависи кой точно приятен, но със сигурност за миналия ни "бурен" ученически, студентки живот, който много често ми липсва.  Embarassed
- недолюбван някога съученик - ааааа, хич няма да си говоря, ако не ми е приятен човека насреща. Ако той държи, ще го срежа нещо и така.
- красива жена - ами сигурно за това как се поддържа толкова красива.  Laughing
- секси младеж - ей, тук малко ме затрудняваш, защото наистина не знам в момента в коя посока ще хванем разговора.  Wink
- младееща лелка - сигурно за децата й и моето момченце.  Hug

  bouquet

# 3
  • Мнения: 5 577
- бившата ни класна - За Франция, тя е учителка по френски и е посещавала Франция не веднъж
- далечен роднина - като с всеки непознат, за общи неща
- близък приятел - За лични неща
- недолюбван някога съученик - Сетих се за Цецо, не го харесвах. Уфф, ще умрем от скука, той ще говори, аз ще мълча.
- красива жена - За козметики, прически, и такива.
- секси младеж  Heart Eyes Може ли да правим нещо, да не говорим много.  Blush
- младееща лелка - за деца

# 4
  • Мнения: 2 821
- бившата ни класна - ще й припомня за спора, когато искахме да ни заведе на екскурзия до Москва, а тя предлагаше нещо по така..Таджикистан Crazy..нито едното нито другото накрая
- далечен роднина - сигурно ще ме разпитва за роднините, а аз с досада ще мрънкам Mr. Green
- близък приятел - за нещта, които са се случили докато не сме се срещали, макар че ако е близък ще си ги знаем....
- недолюбван някога съученик - общи приказки
- красива жена - за икономиката на страната Crazy
- секси младеж - ако пушех щях да му поискам огънче, въпреки да имам в джоба Flutter
- младееща лелка -  за внучетата й Joy

# 5
  • Мнения: 5 577
Ало, ДеВан, отговори ти.  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 100
- бившата ни класна - Ще си говорим за останалите съученици, а защо не и лични неща..
- далечен роднина - за роднини
- близък приятел - за всичко
- недолюбван някога съученик - ще го хвърля през прозореца Twisted Evil
- красива жена - ееей станахме 2  Joy
- младееща лелка - Красивите млади хора са произведение на природата, а красивите стари хора- на душата. С такива хора мога за всичко да говоря.

- секси младеж -   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Embarassed

# 7
  • Мнения: 4 473
Готина тема Peace. ДЕ ВАня   bouquet

- бившата ни класна - за отминалите безгрижни години и най-вероятно ще си призная някои от номерцата, които съм и скроявала Laughing;
- далечен роднина - за самият/самата него/мен, за семейството му/ми, за това как е протекъл живота му/ми през годините, през които не сме се виждали/чували;
- близък приятел - за нещата, които има(м) нужда да споделя/сподели с такъв човек;
- недолюбван някога съученик - за причините да съм го чувствала такъв;
- красива жена - външният вид няма значение, важно е каква ми е на мен въпросната жена - не/позната, приятелка и т.н.;
- секси младеж - това преди или след сключване на брак?! Laughing
- младееща лелка - ще ми е интересно да науча как е съумяла да запази младеещият си вид

# 8
  • Мнения: 235
- бившата ни класна - За Франция - живее там , за френските мъже - омъжи се за французин
- далечен роднина - нямам много такива , съмнявам се че ще се познаем , аз ще мълча като пукал
- близък приятел - за всичко
- недолюбван някога съученик - ужас , пак ще си мълча , или ще се правя на заспала
- красива жена - за козметика , гримове , косми , мъже
- секси младеж - с такива мога за всичко да си говоря
- младееща лелка - и с лелки мога за всичко да говоря

# 9
  • Мнения: 6 167
При всички положения ще развием синдрома на пътника във влака,
тоест ще си кажем всичко в малкия свят, наречен купе за малкото
време живот там.
ще съпреживеем емоциите, проблемите и особеносите си,
а когато слезем от влака, че ще чустваме гузно и неудобно и
ще бързаме да се шмугнем сред тълпата, за да се забравим 3 минути по-късно.

# 10
  • Мнения: 5 468
- бившата ни класна - ще направя презрителна физиономия и надуто-надуто ще ида в друго купе
- далечен роднина - аз въобще няма да го позная, но ако... ще си кажем някоя и друга приказка, да се опознаем малко
- близък приятел - пътуването ще бъде приятно... кафета-мафета, цигари, приказки...
- недолюбван някога съученик - ще ми е интерсно да разбера, защо не съм го долюбвала едно време..., след което ще си разтворя вестника
- красива жена - ще поцъкам, поцъкам на ум и пак ще си отворя вестника..., какво друго да правя?
- секси младеж - ууффф..., ще се правя, че не съм го забелязала..., ако той ме "забележи" Blush, тогава вече мога да завъртя очите, да се разбуботя, това-онова, с една дума - ще се разфлиртувам /колко далечно ми звучи това вече/
- младееща лелка - не обичам запознанствата във влакове и автобуси..., знам, че са моментни и не влагам нищо в тях. А като не влагам нищо, не мога и да говоря. Обичам да гледам през прозореца на влака и да си мисля нещо мое си.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
-бившата ни класна - говорехме си за лични неща...Почина преди година, Бог да я прости...
- далечен роднина - далечните братовчедки на родителите ми винаги са били много запознати с живота ми...Как става това, а?
- близък приятел - за всичко и нищо, зависи колко са празни главите ни...
- недолюбван някога съученик - сегашен най-близък приятел.
- красива жена - не знам, вероятно просто ще я гледам и ще и се любувам
- секси младеж - е тук совите не са това, което са - с един такъв си приказвахме за психология на продажбите, пазарни ниши и рекламни послания ooooh!
- младееща лелка - уф, сигурно на повечето форумки бих изглеждала така Joy

# 12
  • Мнения: 1 370
Бившата ми класна, съм сигурна, че ще ми обеснява, колко количество алкохол е приела предната вечер и какво й предстой за тази
Далечния роднина - не мисля, че ще се познаем, но ако все пак стане, ще го поразпитам, с какво си запълва ежедневието
Близък приятел - обикновенно обсъждаме, всички действия и събития, които ни заобикалят, така че няма да ние скучно
Недолюбвания съученик, няма да го залюбя - не си падам по лицемерието, но ако той ме заговори, може би ще поклюкарсвтаме на тема - бивши съученици
Красивата жена с удоволствие ще й кажа, че трябва да благодари на родителите си, че са я създали толкова красива и да се гордее с това което е
Секси младежа може би няма да ми обърне внимание, но аз ще му покажа снимка на синът ми Wink
Младеещата лелка, веднага ще я помоля, за няколко съвета от рода как да запазя младежкия си вид и свежа кожа

# 13
  • Мнения: 7 107
- бившата ни класна - колко различен е днешния и клас и как е запомнила имената и физиономиите на 43 човека.
- далечен роднина - колко малък е света и как всички сми роднини по линия на
- близък приятел - даже и в мълчанието можем да си кажем достатъчно
- недолюбван някога съученик - колко се променят хората, когато започнат да имат отговорности
- красива жена - че наистнита красивите хора имат нещо повече от външност.
- секси младеж - зависи доколко той счита, че огледалото е единствения му обективен приятел
- младееща лелка - за нещата, които е карат да изглежда така. Извън гени, козметика и финансова мощ.

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
.
- бившата ни класна- ух, хич не ми се вижда с нея...сигурно ще сменя купето
- далечен роднина- много обичам да преоткривам роднините си
- близък приятел - ежедневни неща, лиготии, песни ще пеем, ще поклюкарим, ще обсъдим мъжете, комшиите, политическата обстановка, климата........everything
- недолюбван някога съученик- подхождам внимателно и винаги с идеята да го харесам
- красива жена- май не говоря с такива......или поне не ги заговарям , поради факта че са красиви, а че намирам нещо интересно в тях
- секси младеж- за приятелката му.....такива секси-та са много хитри......предпочитам да се държа по- студено и дистанцирано
- младееща лелка- за селското стопанство  Grinning


Общи условия

Активация на акаунт