Pearl Drops - доволни ли сте?

  • 1 159
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 575
Има ли някой ползвал Pearl Drops за избелване на зъби? Thinking
Ако да, какви са отзивите, има ли ефект? Безопасно ли е? и такива разни въпросчета........ newsm78

Видях, че има тема за избелване на зъби с прахчета, но никъде не видях нещо по въпроса за Pearl Drops ( включително и в търсачката)

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 610
да, аз съм ползвала като живеех в англия преди 2-3 години
наистина има ефект
но... сега вече ми е мътен спомена, май трябваше да го ползвам 2-пъти на ден, а аз след няколко ползвания получих една чувствителност в зъбите и не можех да го ползвам повече от 1 на ден, даже някой път и през ден
като свърши обаче, не си купих повече и сега пак съм с жълти зъби  Blush
както и да е
тогава там беше хит, много го препоръчваха
ефект има
успех!

# 2
  • Мнения: 218
Аз също се вълнувам от ефекта й. Надявам се някои да сподели положителни отзиви за пастата, че смятам да си я закупя скоро LaughingВъпреки че зъбите ми нямат особена нужда от това според зъболекаря ми, но моето май вече се превърна в мания  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 463
пробвах преди няколко години в Англия и останах безкрайно доволна. зъбките ми бяха бели като гъбки. почти веднага се появи и в българия и аз, щастлива, почнах пак да си я купувам. пак беше прекрасна, имаше я на малко места. после изчезна от пазара, а сега се появи пак. сега е в някаква друга опаковка и честно да ви кажа - за мен не е същата. може и да има пак някакъв ефект, ама няма нищо общо с това, което си купих в Англия и което после се беше появило и тук.
аз сега съм на Дуродонт за избелване, не е от евтините, но ефектът е прекрасен.
за зъбите си се грижа много и с гордост заявявам, че досега през живота ми зъб не ме е болял

# 4
  • Мнения: 2 575
пробвах преди няколко години в Англия и останах безкрайно доволна. зъбките ми бяха бели като гъбки. почти веднага се появи и в българия и аз, щастлива, почнах пак да си я купувам. пак беше прекрасна, имаше я на малко места. после изчезна от пазара, а сега се появи пак. сега е в някаква друга опаковка и честно да ви кажа - за мен не е същата. може и да има пак някакъв ефект, ама няма нищо общо с това, което си купих в Англия и което после се беше появило и тук.
аз сега съм на Дуродонт за избелване, не е от евтините, но ефектът е прекрасен.
за зъбите си се грижа много и с гордост заявявам, че досега през живота ми зъб не ме е болял

хм... и аз имах подобни съмнения - бях я виждала ( но не ползвала) в Англия преди повече от 12-13 години и сега като видях рекламите се сетих да питам за ефекта Wink
а този Дуродонт - къде се продава? аз не бях чувала такава марка. какво значи не е от евтините?

# 5
  • Мнения: 463

хм... и аз имах подобни съмнения - бях я виждала ( но не ползвала) в Англия преди повече от 12-13 години и сега като видях рекламите се сетих да питам за ефекта Wink
а този Дуродонт - къде се продава? аз не бях чувала такава марка. какво значи не е от евтините?


Durodont го има в София в аптеките Ремедиум. Другаде май не съм го виждала. Че не е от евтините пасти за зъби за мен значи, че е 5 лв., ама голям праз - давам 10 пъти повече за червило и около 20 за антицелулитен крем Grinning

Общи условия

Активация на акаунт