Автобус за Велинград?

  • 7 035
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
За Велинград от къде тръгват автобусите? Проверих на www.centralnaavtogara.bg. Велинград го няма въобще.

Моля, помагайте.

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 19:31 от Синьорина Ломбарди

# 1
  • Мнения: 9 063
Мисля, че няма директен за Велинград Rolling Eyes
От София до Пловдив и от тук до Велинград после, мисля че са на всеки половин час...за последното не съм сигурна Blush

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Автобусите за Велинград тръгват от автогара Юг, която е в Дървеница. Има в 9.00 или 9.30 сутрин, после в 16.00 или 16.30 (не си спомням точно, че отдавна не съм пътувала с автобус), а в петък и неделя има и извънредни. Но... по-добре си провери лично - не съм съвсем сигурна за часовете, но за мястото- абсолютно! Лек път!

# 3
  • Мнения: 145
Автобусите за Велинград тръгват от автогара Юг, която е в Дървеница. Има в 9.00 или 9.30 сутрин, после в 16.00 или 16.30 (не си спомням точно, че отдавна не съм пътувала с автобус), а в петък и неделя има и извънредни. Но... по-добре си провери лично - не съм съвсем сигурна за часовете, но за мястото- абсолютно! Лек път!

Точно така е! И аз не съм сигурна за часовете, но там е мястото.

# 4
  • Мнения: 2 237
Да,от автогара Юг - Дървеница   Peace За часовете и аз не съм сигурна,но се обади на автогарата и питай (номера го вземи от 144 че го нямам)

# 5
  • Мнения: 521
Много ви благодаря!!!

Общи условия

Активация на акаунт