Имаме много сополи... Какви капки за нос?

  • 5 046
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Тази вечер Велина започна здраво да киха и има много сополи, които почиствам с физ. разтвор. Знам, че бебетата дишат през носа и се питам какви капки за нос да ползвам? Педито вече ни препоръча "Олинт". Сополите са бистри и водни...

# 1
  • Мнения: 1 448
Когато е хремав му пръскам Стеримар, после му почиатвам носа с клечки за уши или помпичка и накрая го мажа с крем Нисита/Низита /не знам как се произнася/ Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 448
 ooooh! Пропуснах да напиша, че му повдигам леко матрачето, за да се стичат секретите и да не му задръстват носа докато спи  Tired

# 3
  • София
  • Мнения: 270
Коларгол 1 % мисля, че стават за малки бебета, но питай пак в аптеката. Иначе те изсушават и спират сополите. Малко цапат, обаче  Confused

# 4
  • Мнения: 948
Когато сина ми е хремав, пръскам първо Стеримар, а след това Виброцил. Peace

# 5
  • Мнения: 1 259
Използвам Стеримар или Виброцил и после с помпичката Peace

# 6
  • Мнения: 3 499
Стеримар. Пръскаш и обръщаш веднага по корем, за да се стичат.Струята обира всичко.

# 7
  • Мнения: 326
Момичета, много БЛАГОДАРЯ!  Flowers Four Leaf Clover

# 8
  • Мнения: 6 461
Първо с физиологи4ен разтвор .след това с Резоксим за възрастта Simple Smile

# 9
  • Мнения: 295
Стеримар - колкото пъти се сетиш на ден. Ако не са зелени сополите още, няма страшно. Коларгол-а също много добре се понася от децата. Прави се по аптеките. С йод е, така че наистина цапа. Но е ефективен. Моята педиатърка не препоръчва Виброцил за толкова малки бебчета като твоето, тъй като много изсушаввал лигавицата. Успех.

# 10
  • Мнения: 1 555
Ксилометазолин 0,05 % , мехлемче Нисита - на принципа на физ. разтворе и е абсоютно безвреден и в краен случай Виброцил, който при нас веднага пресича хремата, но пък са силни капки !

# 11
  • Мнения: 742
Стеримар и после Олинт Peace

# 12
  • Мнения: 1 455
Коларгол-но по една капка 3 пъти на ден,защото изсушава лигавицата.

# 13
  • Мнения: 6 164
За нашата хрема изписаха Euphorbium Compositum - хомеопатичен спрей за нос.

# 14
  • Мнения: 1 353
7-8 пъти промивки със Стеримар Peace

Общи условия

Активация на акаунт