Каква бирена мая!?

  • 4 826
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 042
Здравейте момичета.
Каква марка бирена мая ще ми препоръчате?

# 1
  • Мнения: 5 317
Аз съм пила на "Сома".

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
'Сома' и аз съм пила. Немска.
То комай всички са обогатени с витамини-минерали.

# 3
  • Мнения: 510
И аз пия 'Soma'. Бях купила едни български таблетки, които не бяха обогатени с витамини, но като цена горе-долу излизаха колкото немските.

# 4
# 5
  • Мнения: 3 457
и аз сома

# 6
# 7
  • Мнения: 3 456
И аз "Сома"

# 8
  • Мнения: 3 042
Благодаря ви момичета!  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Още един глас за "Soma"  newsm10

# 10
  • Мнения: 8 505
И аз съм пила Сома,доволна съм.

# 11
  • Мнения: 493
Мимичета,не се ли пълнее от бирената мая?Така искам и аз да пия ама съм чувала че се пълнее и излизали пъпки,защото се пречиствал организма,дали е вярно това?

# 12
  • Мнения: 8 505
Аз не пълнея от нея,нито от комплексни витамини.Прецени сама-ако си склонна към напълняване като че ли е по-добре да не я приемаш.

# 13
  • Мнения: 3 042
Мимичета,не се ли пълнее от бирената мая?Така искам и аз да пия ама съм чувала че се пълнее и излизали пъпки,защото се пречиствал организма,дали е вярно това?

Аз за напалняване искам да я пие, въпреки, че не съм напълно убедена в този и ефект. Дори и да се пие бирена мая ако не ядеш достатъчно едва ли ще напълнееш.
А за пъпките аз съм чувала точно обратното, че кожата става гладка. Ако има пъпки изчезват.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
Пълнее се от папане, не от бирена мая Wink
Бирената мая съдържа комплекс от витамини от групата B, а те са в основата на метаболизма. Но ако не гледаме какво, по колко и с каква скорост пъхваме в устата, бирената мая ще ни е виновна Laughing
За пъпките - действа пречистващо по отношение на кожата. В сравнение с нея само сярата има по-силен и бърз ефект /изключвам антибиотиците, антихистамините и кортикостероидите - те са "крайни" средства/.

Общи условия

Активация на акаунт