Фервекс и кърмене,а и малката вече е болна

  • 830
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
Настинала съм малко,боли ме гърлото и ми е дискомфортно.Имам фервекс,мога ли да пия от него,да се пресека,че ме е страх да не заразя малката,но кърмя??? newsm78...

Стана и това ,което не исках,сега и малката кашля и киха,какво да и дам на нея...или просто да си е кърмя само.Поне температура няма,дано не я вдига,а да се разминем само ден ,два с това... Cry

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 08:37 от megan79

# 1
  • Мнения: 1 271
ами аз съм чела че може
в понед. имах разстройство и повръщане и Т и пих един - също кърмя
май Фервекса е по-добро от Солпадеина а него(Солп-а) ни го даваха още в родилното за Т и болки и главоболие на някои след секциото
дано съм ти от полза
  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 427
Скоро имаше такава тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131920.0

# 3
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз също съм болна, в аптеката ми казаха, че най - добрият вариант за кърмачка е вит.С+парацетамол на хапчета, в никакъв случай Колдрекс или Фервекс. Naughty (На листовката и на двете пише противопоказания: бременност и кърмене). За Колдрекса знаех, защото съдържа двойна доза парацетамол, но за Фервекса мислех, че може и е по - слаба дозата. Но изрично ми казаха, че не се наемат да ми го продадат и ми предписаха хомеопатия - Кортизалия (за настинки и ринити)+блистери Парацетамол.
 Hug

# 4
  • Мнения: 98
хомеопатия и никакви  химии осцилло предполагам го има навсякде по света

# 5
  • Мнения: 6 461
Когато кърмех съм пила Фервекс .Мисля че няма проблем.

# 6
  • Мнения: 2 039
Когато кърмех съм пила Фервекс .Мисля че няма проблем.
Peace

# 7
  • Мнения: 4 181
Няма проблем, нали парацетамола се разрешава, говорила съм и с джипито и с гинеколожката и 2-те ми разрешиха, когато бях болна

Общи условия

Активация на акаунт