Детско парти

  • 1 835
  • 27
  •   1
Отговори

    Търся детски парти-център,в който има салони за възрастни и деца,пуши се в единия,има аниматори за децата, кетърингът е добър и е в центъра.По принцип го правим в Мики Маус,но този път моите приятелки ме подкокоросват да търся нещо ново-за разнообразие,иначе аз съм си доволна от Мики Маус.Мислех този път да сме в София Ленд,защото правим вече 4 год. и гостенчетата са ни на възраст между 4 и 8,ама то взеха, че го "зазимиха".Патиланци не ми харесва.Ментов носорог-също.В Хварчилото-не ми харесва,че възрастните пушат отвън.За Макдоналдс-не съм била на рож.дан там,но също се въздържам....Чудя се за нещо друго....Били ли сте на Марионета и там, какво беше?Хубаво ли е вътре?Искам хем големите гости да се чувстват уютно-около 15души,хем децата10-11да се забавляват-с куклен теотър, примерно, но да има и класическата си торта +нещо за хапване......Трябна ми спешно! ooooh!

# 1
  • Мнения: 2 716
Виж Кентъки на Лъвов мост.

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Виж тук 
http://www.barbaroni.com/page2.htm

# 3
  Ти била ли си там на детско парти?Салонът за възрастни отделно ли е?

# 4
Виж Кентъки на Лъвов мост.
  Че в Кентъки пуши ли се?А и аз не ям пилешко..... EmbarassedЧудзех се дали няксой не е бил в Мак Доналдс на Славейков?

# 5
  • Мнения: 492
То и в Макдоналдс не се пуши доколкото се простират скромните ми познания.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 644
В Макдоналдс и Кентъки не се пуши- абсолютно съм сигурна
В Барбарони 2- бях тези дни- салона за деца и възрастни е един и същ -така че не става ако искате да сте отделно от децата и  да пушите
В Барбарони 1- помещението за игра е отделено с алуминиева дограма,но пак си виждате децата през прозорците- не сте "скрити" от погледите им
Аз лично харесвам "Патетата" и "Феите"- близо са до "Кошарите" на бул.Черни връх- точния адрес не се сещам-ако намеря ще пратя линк
Там децата са отделно и се наблюдават с монитори от помещението за родители- със сигурност може да се пуши
Също така ми харесва и това http://prikazka.net/?cat=7
Ново е от около седмица- но е много пирятно
дано съм ти била полезна Peace

# 7
"Приказка без край" близо до кръстовището на Гео Милев и Ситняково е много добро клубче, хората са ужасно мили и услужливи. Само че мисля, че се пуши навън, макар че децата са в друга стая. Има и сцена за куклен театър и може да се уреди.
www.prikazka.net

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 823
Много ви моля да ми кажете какви са цените в "Приказки без край".

# 9
Много ви моля да ми кажете какви са цените в "Приказки без край".

Наемът на помещението за обичайните два часа, при нас даже беше два и половина, е 50 лв, включва пуканки и солетки за децата и какичка, която да ги забавлява или поне следи, но нищо повече. Хапването и пийването са на цени кафене в центъра - между средно и скъпо. Ако не прекаляваш с поръчването, един рожден ден с десетина деца излиза 150-200 лв с тортата. Честно казано, не знам много ли е или малко. Хубавото е, че сядате с Диди (собственичката) предварително и смятате ако това - колко и ако другото - пак колко и така можеш да си регулираш цената. Така на края няма изненади.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 823
Благодаря Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 125
Ето и моето предложение . На 10 октомври правихме там РД на моя дзвер и беше много приятно (намира се малко под Японския хотел в Лозенец). Носехме си само пиенето за родителите, а всичко останало - кетъринг за децата, торти, безалкохолни и води от тях.. Много е приятно, защото родителите са навън(особено сега, когато е топло), може и вътре (но не е препоръчително - главата ти става на кофа Mr. Green #Crazy от виковете на джуджетата)... на една просторна тераса под шатри (има вариант да се покрият отвсякъде), музика и филми за децата, аниматори, ако поръчаш...Звънни на телефоните и провери.
Аз съм много доволна Peace
Хайде, успех и кажи какво си решила

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 823
Ето и моето предложение . На 10 октомври правихме там РД на моя дзвер и беше много приятно (намира се малко под Японския хотел в Лозенец). Носехме си само пиенето за родителите, а всичко останало - кетъринг за децата, торти, безалкохолни и води от тях.. Много е приятно, защото родителите са навън(особено сега, когато е топло), може и вътре (но не е препоръчително - главата ти става на кофа Mr. Green #Crazy от виковете на джуджетата)... на една просторна тераса под шатри (има вариант да се покрият отвсякъде), музика и филми за децата, аниматори, ако поръчаш...Звънни на телефоните и провери.
Аз съм много доволна Peace
Хайде, успех и кажи какво си решила

А какви са цените?Колко ще ми излезе за 4-5 деца и техните майчета?

# 13
  • Мнения: 2 125
Ето и моето предложение . На 10 октомври правихме там РД на моя дзвер и беше много приятно (намира се малко под Японския хотел в Лозенец). Носехме си само пиенето за родителите, а всичко останало - кетъринг за децата, торти, безалкохолни и води от тях.. Много е приятно, защото родителите са навън(особено сега, когато е топло), може и вътре (но не е препоръчително - главата ти става на кофа Mr. Green #Crazy от виковете на джуджетата)... на една просторна тераса под шатри (има вариант да се покрият отвсякъде), музика и филми за децата, аниматори, ако поръчаш...Звънни на телефоните и провери.
Аз съм много доволна Peace
Хайде, успех и кажи какво си решила

А какви са цените?Колко ще ми излезе за 4-5 деца и техните майчета?

Много зависи от кетъринга. Обикновено ги правят РДни за 2 часа (може и за повече ако искаш) и се плаща май пакетна цена за престоя на децата. Точно не мога да ти кажа цена, но ако имаш време - отиди на място, разгледай клуба, менюто, това, което се предлага (имат страхотни предложения ) и горе-долу ще можеш да си прецениш бюджета тогава.
Нашият рожден ден беше 2 в 1, т.е имаше двама рожденници и тъй като бяхме от 18 ч. останахме повече време, имаше много деца и не можах да разбера точно как се направиха изчисленията. Платих 150 лв, като само твърдия алкохол и ядките си ги донесохме ние. Остана ни ядене и торта.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние правихме РД на Таня в едно заведение на бензиностанция Темпо на ул. Сребърна. Има много хубава детска стая. Менюто на дете е 5лв и включва - пилешки хапки или сандвич, пържени картофки, сокче и книжка за оцветяване и фулмастери. за всяко дете има шапка и домино + много балони, пръснати навсякъде. Наем на помещението не се заплаща. подходящо е за по-големи дечица, тъй като няма кой да ги занимава. Иначе по принцип могат да осигурят и клоун, но аз не исках. Помолих да ми намерят някой, който само да стои при децата, за да не се ударят или паднат нещо. Намериха ми едно момиче - студентка, която и друг път им е помагала. Срещу 15 лв. стоя 4 часа при 10 деца. Имаше маса за родителите, където се пуши - салати, мезета...каквото си поръчаш. Предлагат и всякакъв алкохол. Само кухнята е горе-долу по предварителна заявка, защото е малко заведението и да заредят специално за РД. Работи до 22 часа вечерта за рожденни дни.
Ако искаш виж снимките ни от там:
http://family.webshots.com/album/554613398SJajIw?start=24

Общи условия

Активация на акаунт