" Войната за територия " в спалнята ...

  • 4 491
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
... или пречите ли си докато спите ?
Аз определено имам моменти в които ми се иска да изхвърля мъжът си от леглото  smile3512 . Или е легнал и заспал по диагонал и за мен е останало едно ъгълче  Confused , или така си е наместил краката , че откъдето и да го погледнеш все ми убива , или се е завил с едната завивка и е легнал върху моята  smile3515 . Снощи едвам съм си измъкнала одеялото - легнал и заспал и не подлежи на събуждане ... дърпах , дърпах ... ама то безнадеждно . Взех си го накрая де  Laughing , ама в просъница ми промърмори , че пак съм искала да го тормозя  Crazy
Спим с отделни завивки , защото в противен случай все някой ще е отвит ...
А и да не забравя - редовно се опитва да ми отмъкне възглавницата докато спя, защото неговата все е паднала на земята ...

Има ли герои , които спят с обща завивка и се гушкат спокойно или ако сте " биткаджии " - как се справяте с такива ситуации  Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 1 233
Ами ние спим с една завивка. Като усетя, че не съм завита бутвам един лакът на мъжа ми и съм готова  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 858
Ами ние с мъжа ми спим с една завивка Laughing но и сме биткаджии Grinning...
Аз обаче винаги надвивам Mr. Green и той спи отвит и сврян в ъгъла Embarassed да спи на 20 сантиметра...

# 3
  • Мнения: 15 619
Ние сме във война и за територия, и за завивки. Бутам, дърпам, ръчкам, ама отвита не оставам.
Ако пък захърка, го карам да се обърне. Голям тормоз му налагам. Mr. Green
Обикновено аз съм заела цялото легло и за него остава едното кьоше. Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 888
... или пречите ли си докато спите ?
Аз определено имам моменти в които ми се иска да изхвърля мъжът си от леглото  smile3512 . Или е легнал и заспал по диагонал и за мен е останало едно ъгълче  Confused , или така си е наместил краката , че откъдето и да го погледнеш все ми убива , или се е завил с едната завивка и е легнал върху моята  smile3515 . Снощи едвам съм си измъкнала одеялото - легнал и заспал и не подлежи на събуждане ... дърпах , дърпах ... ама то безнадеждно . Взех си го накрая де  Laughing , ама в просъница ми промърмори , че пак съм искала да го тормозя  Crazy
Спим с отделни завивки , защото в противен случай все някой ще е отвит ...
А и да не забравя - редовно се опитва да ми отмъкне възглавницата докато спя, защото неговата все е паднала на земята ...

Има ли герои , които спят с обща завивка и се гушкат спокойно или ако сте " биткаджии " - как се справяте с такива ситуации  Laughing Laughing Laughing

Ние спим само гушнати на лъжичка  - или той ме е гушнал или аз. Трудно заспивам ако  той не е до мен и не ме е гушнал. Веднъж една позната спа при нас в спалнята(самата спалня е доста широка ) и каза,че през нощта сме се обръщали едновремнно и това се случило на няколко пъти CrazyСега като се замисля ние сутрин се събуждаме в една и съща поза- пак гушнати ThinkingОткъде този навик незнам.

# 5
  • Мнения: 2 716
И ние сме с една завивка. Т.е. 4, една върху друга. Наместваме се постоянно. Леглото ни е по- малко  от спалня и по-голямо от ъглово и се събираме добре. Сутрин 3 от завивките са насам натам, а ние сме около едната. Аз съм по-зиморничава. Но когато легне по гръб и захърка  #Cussing out

# 6
  • Мнения: 6 164
Аз съм безспорен шампион в тази битка! Mr. Green И завивката е моя и цялото легло! Бутам се в него, докато изпадне от леглото, той става, заобикаля и ляга от другата страна. После аз се затъркалвам наобратно... Laughing

# 7
  • Мнения: 4 668
Явно не трябва да съм толкова добра  Twisted Evil
Направо не мога да си представя да спим под една завивка ... аз нямам ли си моя територия не мога да заспя  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 697
Аз си спомням как с бившия ми приятел непрекъснато спорехме за завивките, дори когато спяхме с две. След като аз най-грижливо си навивах завивката на руло и я хвърлях на пода, започвах да предявявам щения и към одеалцето на бедния ми приятел. Joy Joy Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 888
Ееееее,не сме спали тримата гушнати са WinkТя беше под отделна завивка. Имахме много гости и  всички легла ни бяха заети. Няма да я сложа  на пода я:)Мъжа ми беше открая,аз до него,а тя до мен:)Спалнята  все пак е 180см:)

# 10
  • Мнения: 6 167
никакви войни не водим. спим с 1 завивка.
аз съм с гореща кръв и д... то ми е все навън, той пък по-зиморничев и все гледа да е завит.
има баланс. добре е, не мислех, че ще мога изобщо да спя с някой, а сега като не сме заедно
не се чуствам комфортно.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Само през лятото спим с отделни завивки. Сега си спим с една и чак войни не вдим за нея. Е, случва се да го сръгам в ребрата, когато се опитва да ме прегърне с крак Mr. Green, ама до кръвопролития не се е стигало Joy

# 12
  • Мнения: 7 474
У нас цари мир Hug , не си пречим, в краен случай с побутване се оправят нещата Laughing

# 13
  • Мнения: 2 495
Проблем със завивката има той, не аз LaughingОбикновено всяка вечер е отвит, ама какво да направя-хич не се усещам Mr. GreenОбичам да съм завита до ушите-и зима и лято Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 1 244
Война за завивката - не, ама за леглото има. Сутрин се събуждаме: мъжът ми се свил в единия ъгъл, а аз по диагонал и съм го гушнала.  Crazy
Той твърди, че го избутвам, но аз съм на мнение, че сам си се завира там - в ъгълчето.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт