За чайчето "Бебезан"!

  • 1 677
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 368
Как го давахте този чай, в смисъл по колко пъти на ден?В аптеката нищо не ми казаха,а на самия чай пише по една супена лъжичка,което ме учудва.Аз си мислех,че ще го ползваме вместо вода.

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Давай го спокойно вместо вода. Моето бебче пиеше по 100 мл на ден в началото, а после постепенно увеличихме количеството - това са билки, така че мисля, че няма грижа  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Аз точно за това се отказах да го давам, защото по една лъжичка..........
Давай го спокойно вместо вода. Моето бебче пиеше по 100 мл на ден в началото, а после постепенно увеличихме количеството - това са билки, така че мисля, че няма грижа  Peace

Не мисля, че всички билки са полезни за такива малки бебета. Не случайно при бременост също не си пият. Аз смятам, че щом пише на упътването по 1 лъжичка дневно, значи така е редно.
Разбира се това е само мое мнение и не искам да те ангажирам с него.  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
Благодаря за отговорите ви!А само да попитам трябва ли да слагам захар в чая?Във преварената вода,която му давам педито ми каза да слагам захар.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Захар в чая не Peace!Аз,го давах на  200мл. вода едно пакетче,това е за деня.А това за захарта във водата много ме учудва newsm78.

# 5
  • Мнения: 950
Нашата педиатърка ни беше казала да слагаме по една чаена лъжичка захар и да ползваме чая вместо вода

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
имай предвид че от това чайте ще се увеличи апетита на бебето:)
С моя мъник така стана и аз го спрях,по-късно когато се мръщеше на яденето му го давах и имаре чудесен резултата,хапваше добре

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И аз четох това на опаковката и реших да го пия аз и чрез кърмата да го получава бебето.
Кадвали са ми, че на 100 мл. вода се слага една равна малка лъжичка захар.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На нас не са ни изписвали такова чайче.За какво се пие?

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Лактогенен чай и против колики

Общи условия

Активация на акаунт