Костюми за Хелоуин

  • 3 862
  • 7
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
След прекрасната книжка, в която Франклин се костюмира, Самуил чака Хелоуин от сума ти време. Догодина сигурно ще ме кара да празнувам и 4 юли! Naughty
Но така и така ме е хванал натясно, ще се купуват лакомства и ще се маскираме. Разбира се, Самуил иска да е страшен. Една стара пижамка на Дисни (те са доста теснички, както знаете) сме я дали на боядисване. Ще стане черна, а на нея ще нарисуваме кости с фосфоресцираща боя, която като изсъхне, стои релефна - като гумирана. И ето - страшен, ужасяващ скелет. Crazy
Как е при вас положението?   bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Може да повторим рисунката на Спайдърмен на лицето  от Патиланци  - чак аз се изплаших и не си познах детето!  Shocked В червено и черно

# 2
  • Мнения: 3 491
При нас положението е следното: след като един цял ден се старах и кроих кашони, станиоли, телчета и капачки от бутилки (т.е. копчета), за да правя робот, и да съм примерна майка от породата "направи си сам", накрая зарязах всичко, отидох в магазина, купих един костюм на Батман, и всички сме щастливи. Това за баткото. Малкият се надявам да го убедя да мине с лъвския костюм на брат си от миналата година.
Колкото - толкова. Първият карнавал е тази сряда, след това имат по план още 3. Стига им.

# 3
  • Мнения: 5 877
цъ, таз година май ще го давам национален фундаменталист и ще направим кукерска маска през февруари. Докато имам пресен спомен как се правеха зъби от боб и очи от копчета.

Ането ми мърмори нещо за крилца на пеперуда, обаче, а във фемилифън пише как се правят от тел и розов чорапогащник, така че... хммм...

# 4
Този празник ми е много любим не знам защо Hug и аз бих се маскирала...като порастне малкото ще ми е много интересно да правим костюми и да нагъваме бонбони  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 937
Тикви.
Заредили сме се с дузина.
Ще си ги нареждаме като свещници на двора.

И стига толкоз. Аман от тез хамерикански инфлуенции. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 948
Веселба да става, толкова обичат децата костюми, американизми или не.

Ето една страница с ръчно изработени костюми; някои са (меко казано) странни - бебе хотдог, но има някои много добри (харесах агънцето).
http://www.babycenter.com/refcap/baby/babyritual/1500226.html

# 7
  • Мнения: 6 206
Не лишавайте децата от възможността за маскарад.
Страшно го обичат!

Общи условия

Активация на акаунт