Прилагате ли Су Джок манипулации, а иглотерапия?

  • 1 002
  • 6
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 390
Аз се интересува от нетрадиционна медицина и имам някакви познания по Су Джок, дори ги прилагам на домашните. Иска ми се да навлеза в иглотерапията.
Има ли мами които прилагат тези методи, та дори и само за дом. лечение на роднините?

# 1
  • Мнения: 146
Много е удобен Су Джок метода за самолечение, защото се използват само ръцете (може и краката), докъто за иглотерапията трябва специалист. При Су Джок също може да се причини вреда, но ако се използва само основната система на дланта, то това е изключително рядко и почти невъзможно. А полза разбира се има. Може да се каже, че Су Джок е част от голямата иглотерапия, макар че той си има и своя специфика. Иначе, всички видове акупунктурни методики (Корейска, Японска) използват за основа теоретичната база на Китайската Медицина.

# 2
  • Мнения: 207
скоро бях задала такъв въпрос във форума но никой не ми писа
запалих се от моя колежка ,която го практикува отдавна и има резултати
при мен също има резултати но само от лепене на мокси и прилагане -метода на насекомото
игли обаче не смея да поставям ,мисля си че за тях трябва специалист,незнам ти ползвала ли си аромотерапията,ако имаш някакъв опит или впечатления -моля те, да ги споделиш

# 3
  • BG
  • Мнения: 390
Аз също прилагам нагряване с мокса и лепене на магнити, чела съм от оранжевата книга на Пламен Иванов. Иска ми се да се науча и на иглотерапия, поне за облекчаване на настинки и болежки на роднините.

# 4
  • Мнения: 146
Това е възможно Grinning. А имаш ли медицинско образование newsm78?

# 5
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Cheta i prilagam Naturopatia, drugite alternativni ne mnogo podrobno, no pravja njakoi masagi ot reflexologija i reiki, naprimer masagiram perite na sina mi ot vatreshnata strana malko pod svoda, protiv zapek  Grinning. Za protokola, ne sam doktor  Grinning.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
щуротия е това

Общи условия

Активация на акаунт