Главоболие?!

  • 1 719
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
В 21 Г.С. съм.От около два дни имам главоболие,което не мога да парирам с парацетамол.Интересното е че ме боли само от лявата страна,болката е пулсираща и се усилва когато съм в хоризонтално положение.Нямам температура,нито ми се вие свят.Гади ми се,но това е от бременността.Направо съм шашната.Някой има ли идея от какво може да ме боли така ужасно?
Благодаря...за вниманието.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Не зная,и на мен ми се е случвало,даже наскоро пак-и знам как се чувстваш -ужасно е ,даже малко страшничко.
Нямам идея-сигурно са някакви нервни окончания.Преумора,стрес?

Но след като е като пулсация и не помага парацетамола-според мен до ден,два ще отшуми.
Ако продължава -консултирай се с лекаря,да ти каже какво друго можеш да пиеш...

# 2
  • Мнения: 2 039
В 21 Г.С. съм.От около два дни имам главоболие,което не мога да парирам с парацетамол.Интересното е че ме боли само от лявата страна,болката е пулсираща и се усилва когато съм в хоризонтално положение.Нямам температура,нито ми се вие свят.Гади ми се,но това е от бременността.Направо съм шашната.Някой има ли идея от какво може да ме боли така ужасно?
Благодаря...за вниманието.

И мен много ме болеше главата,даже ми сълзяха очите понякога  Sick!От бременността е,ама нищо не пиех,минаваше си сама  Tired

# 3
  • Мнения: 140
Ох,направо ще откача...вие как го търпяхте това нещо?Доста съм притеснена,минават ми какви ли не мисли(тумор,възпаление на мозъчната кора)...лошото е че трябва да изчакам до понеделник,защото личната ми лекарка не си вдига тела събота и неделя.А и не знам при какъв специалист да отида на преглед.Направо не мога да си легна...

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На хормонална основа е сигурно. Пии парацетамол и ще ти мине. Друго не пробвай да пиеш преди да говориш с лекар. Можеш да пробваш да поспиш на тъмно и тихо. Може да ти олекне.

# 5
  • Мнения: 5 026
 До 3 месец от бременността ме сцепваше глава. Премина без лекарства, но какво чудо беше... Tired

# 6
  • Мнения: 133
Tова е мигренозна болка. Мен така ме боли. Случва се при недоспиване, преумора ....Аз пия Ацефеин, може и Нимезал (прахчета - не съм сигурна в наименованието, дали е точно така).

# 7
  • Мнения: 942
Tова е мигренозна болка. Мен така ме боли. Случва се при недоспиване, преумора ....Аз пия Ацефеин, може и Нимезал (прахчета - не съм сигурна в наименованието, дали е точно така).
PeaceАз съм с мигрена и знам за какво иде реч ooooh!

# 8
  • Мнения: 145
Аз страдам от мигрена от няколко години и трябва да ти кажа, че открих невероятен начин, който много ми облекчава главоболието. Вече го бях препоръчала тук, но незнам дзали някой го е пробвал. Много вода - колкото повече те боли, толкова повече вода пиеш. Ефекта е невероятен, поне при мен. Освен това е напълно безвреден. Ако не можеш да хиеш много вода, пий други течности, но водата си е най - добре. Надявам се да ти помогне.

# 9
  • Мнения: 6 164
Tова е мигренозна болка. Мен така ме боли. Случва се при недоспиване, преумора ....Аз пия Ацефеин, може и Нимезал (прахчета - не съм сигурна в наименованието, дали е точно така).

Ама жената е бременна! Това може ли да се пие от бременни??? #Crazy

Болката ти е специфична, обади се на лекаря си. Но едва ли е сериозно. През бременността всички почти имаме усещането, че се разпадаме! Crazy

# 10
  • Мнения: 2 677
Явно главоболието си е неотменна част от бременеенето!  Laughing Мен никога не ме е боляла глава, но тогава се видях в чудо и от четвъртия до шестия месец си наваксах за цял живот.
Всичко минава и се забравя. Никакви такива мисли за тумори и възпаления да не ти минават през ума!  Naughty
Само позитивни емоции са ти нужни в този момент!  Peace
Лека и безпроблемна бременност от мен!  Hug

# 11
  • Мнения: 958
Мен също ме болеше докато открих че е свързано с това че ми пада много кръвното сутрин (бях отказала кафето от както забременях) почнах да пия едно акфенце сутрин по слабичко и да чукна на дърво болката спря, но питах лекарката си първо каза че за мен не е проблем едно кафе, питай и ти Simple Smile

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ох, и мен ме болеше главата през бременноста,оправдавах го с това ,че нося контактни лещи,но не посмях да пия никакви хапчета дори да ми се е пръскала главата  doh

# 13
  • Мнения: 14 133
Измери си кръвното!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 3 249
А кръвното как ти е?

Общи условия

Активация на акаунт