Израждани от акушерка Вили Ковачева- София (питане)

  • 870
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Здравейте !Декември ми предстои раждане, което, ако имам избор, искам да е "нормално". Избрала съм да родя в Тина Киркова.Питах и там позволяват избор на акушерка (мисля, че цената е 100 лв.). Не си мислете, че искам да избегна изборът на лекар- вече съм си набелязала такъв в болницата, но раждалите знаят ,че акушерката е най- важната в екипа, в който раждаш.
 Следя бременността си в 3- та градска, където акушерка ми е Вили Ковачева, но зная, че тя работи и в Тина Киркова. Питанията ми са:
1. Някой избирал ли е акушерка в Тина Киркова и може ли да се избере само акушерка, а не и лекар?2. Мамите , които са израждани от Вили, моля да споделят опит. Благодаря много   Hug
 Много моля модераторите да не преместват темата, защото ми се иска да получа повече отговори точно от "настоящите майки".Много благодаря за разбирането Hug

# 1
  • Мнения: 4 668
Не познавам тази жена , но не съм съгласна с това -
но раждалите знаят ,че акушерката е най- важната в екипа, в който раждаш.

Там където раждах , лекарят беше до мен през цялото време , акушерката просто помагаше ...

# 2
  • Мнения: 992
аз раждах в тина киркова , но сигурна ли си че акушерката се казва Вили , а не Рени
аз ходих там на жк при Рени Ковачева, тя е страхотна, но за Вили не съм чувала  Thinking
иначе можеш да избереш само акушерка, няма проблем

# 3
  • Мнения: 654
Да, сигурна съм, че е Вили, защото на консултацията й казваме на малко име Wink. Ти, mamamaya, да имаш информация за избора на акушерка- как става, тарифи..Благодарна ще съм на всякаква "външна" на болницата информация.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 715
И аз ходя при нея на консултация, но не знаех, че изражда в Тина Киркова. Трябва да я питаме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт