къде празнувате ражденните дни на децата си

  • 1 862
  • 41
  •   1
Отговори

Анкета

къде празнувате ражденните дни на децата си?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 27 окт 2006, 15:35

  • Мнения: 2 270
здравейте
кОй, къде предпочита да празнува рожденните дни на децата си и защо?

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Досега сме празнували винаги вкъщи.Защо ли?Ами първо,защото така ни е някак по-спокойно и уютно,второ-в заведение ще ни излезе по-скъпо,а финансовите ни възможности не са големи.

# 2
  • Мнения: 397
Досега сме празнували и 2-та си рождени дни в заведения, където има отреден детски кът!
Така можем да съберем всичките деца, които желаем да поканим заедно с техните майки /а у дома такова място няма!!!/
По предварителна уговорка - се прави украсата, нося си тортата, някакви сладки и бонбони, поръчвам на място: сандвичи или пици, ядки, сокчета, напитки.....!!!
По този начин съм спокойна, че мога да събера всички и после няма да има едно ГОЛЯМО чистене!!! Laughing

# 3
  • Мнения: 6 206
Аз няма да отговарям, защото е ясно - детски център.
И понеже никъде не харесвах как го правят, реших да си направя  детски център както на мен ми харесва.
То пък взе, че хареса и на другите! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 844
Ами правили сме РД и в къщи и на заведение. Жалко, че няма възможност за избор на две опции. Аз лично смятам, че след  3г. е по-добре в детски център, до тогава няма занчение.

# 5
  • Мнения: 645
За сега и двата сме ги празнували в Пинокио

# 6
  • Мнения: 2 567
Първият беше в ресторант с родата.
Два в Макдоналдс, но не специално организирани.
Останалите у майка ми, защото там отсядаме като си ходим по родните места  Simple Smile Събираме и другите баби и лелята с братовчедите и чичото с гаджето и става купона  Simple Smile

 offtopic
Поля, като гледам снимките от сайта ти виждам, че хич не си сбъркала да си направиш твой детски център  Simple Smile
Струва ми се, че си направила едно невероятно място, където децата остават наистина със страхотни спомени  newsm10

# 7
  • Мнения: 7 474
Първия в къщи,
втория и третия на заведение,
от тук на там само в парти клуб Hug

# 8
  • Мнения: 3 743
Първия РД празнувахме в къщи, после 3 в Мак Доналдс, 3 в Патиланци, 2 в заведение. А утре ще празнуваме в боулинга на Sky City newsm44

# 9
  • Мнения: 8 505
Къде предпочитам и къде са били са две различни неща.

# 10
  • Мнения: 1 403
В детски клуб, мисля, 4е там най се забавляват Peace

# 11
  • Мнения: 5 577
Два рожденни дни, и двата в къщи.

# 12
  • Мнения: 442
Първия в къщи,
втория и третия на заведение,
от тук на там само в парти клуб Hug

и при нас така Simple Smile
само с разликата, че в парти клуб ще от тази година (и за двете деца) - просто досега нямаше хубав такъв в града ни.

# 13
  • Oslo
  • Мнения: 659
МакДоналдс, детски клубове с организирани забавления. за мен е по-лесно и спокойно, а и децата се забавляват повече в такава обстановка. Обаче имам проблем-големият ми син вече е прекалено голям за там и незнам догодина какво ще правим.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Предпочитам да е навън. Защото:
1. Да са свободни и неограничени децата да играят.
2. Ако съм вкъщи ще съм много заета с подготовка и суетня по гостите и няма да мога да обърна внимание на детето си(горчив опит)
3. Каним само деца, а не цялата рода, разни баби лели, чинки и т.н.
4. Финансово е същото така че ...

Общи условия

Активация на акаунт