спорт за специални деца и големи

  • 659
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 367
здр,
ровя се да намеря дневен център или някакви занимавки подходящи за деца и големи с проблеми в София; честно казано впечетлително е че не мога нищичко да намеря,по провинцията май има повече,но намерих това,може някому да е ползено

http://para-sport.org/

ако някои има инфо за дневен център,платен или не-моля кажете
всичко добро,
Анна

# 1
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
центрове има почасови, има плуване за деца с проб;еми на басейна Спартак, какво точно тъсиш?
защото питаш за деца и големи- едно временно да са там няма такова
или поне аз не знам да има и за малки и големи на едно място

# 2
От 1.11.2006 стартира една програма зо обучение по тенис. Заниманията ще се провеждат на кортовете на националния стадион.Една част от децата са обучавани през лятото. Повече информация след 1.11

# 3
  • Мнения: 3 367
nnnnina ,
аз ли1но търся дн.център за голям 1овек с хрон.заболяване,по1асов би било идеално;
ако имате някакво инфо-ще съм много благодарна; не виждам нищо странно да има за всякакви възрасти на едно място,поне на мен не ми се вижда странно де..
понеже не намерих нищо разширих сър1а и намерих това,ако някому е полезно-добре,ако не-пак добре
Анна

# 4
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
за голям човек за съжаление няма в София, може би по-скоро биха му намерили евентуално занимание в дом за възрастни - има и частни и там да престоява само през деня. За друго решение не мога да сетя поне за сега

Общи условия

Активация на акаунт