Някой от вас виждал ли е такива контакти?

  • 4 232
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Някой от вас виждал ли етакива контакти да се продават в България? Евентуално цена?

http://cgi.ebay.de/Steckdosen-versenkbar-EVOline-Edelstahl-Steck … dZ1QQcmdZViewItem

извинявам се за дългия линк, но така и не разбрах как се правят къси линкове.

# 1
  • Мнения: 8 917
Определено са странни Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 795
Страхотен дизайн, определено са много практични. Ако ги откриеш на нашия пазар непременно пиши къде!!!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
хммммммм... хич не се впечатлих  Thinking
Голяма щуротия ми се види тоз контакт...

Късмет в търсенето  Peace

# 4
  • Мнения: 9 865
много хубав контакт, направо да се влюбиш... трябва да се обърнеш към някой вносител на такива щуротии. аз се сещам за ОБОБЕТЕРМАН България, но не знам дали имат такива дизайнерски Wink

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 488
Якичък е да добре ще е ако го намериш да кажеш и на нас.Успех в търсенето.

# 6
  • Мнения: 2 495
И аз не съм виждала такива, но определено се впечатлих PeaceИнтересни са като дизайн

# 7
  • Мнения: 459
Ние имаме един такъв.

# 8
това не е ли просто дупката на бюрото, през която минават кабелите? newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 35 817
И ние имаме такъв - това е отвор с капак /конзола за кабели, ако не бъркам/ - продават се в магазините
където продават кабели, контакти и т.н , напр. Мосю Бриколаж и т.н
 

# 10
  • София
  • Мнения: 1 244
И ние имаме такъв - това е отвор с капак /конзола за кабели, ако не бъркам/ - продават се в магазините
където продават кабели, контакти и т.н , напр. Мосю Бриколаж и т.н

Да, но доколкото виждам от снимките, има и контакт, който стои точно под конзолата някак си закрепен...  newsm78 Иначе се продават бюра с готова конзола, или си купуваш конзола и си правиш дупка, пък контакта ти е на земята и само кабелите минават през нея...  newsm78
А може и да бъркам...

# 11
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
това не е ли просто дупката на бюрото, през която минават кабелите? newsm78
Да и ние имаме такава дупка на бюрото за кабелите. Не е контакт. В Мосю Бриколаж ги има.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 563
Това, за което говорите, се нарича розетка за кабели.

Такава с контакти обаче не съм виждала. Може да се провери евентуално в магазините за офис-мебели.

# 13
  • Мнения: 2 047
това не е ли просто дупката на бюрото, през която минават кабелите? newsm78
Да и ние имаме такава дупка на бюрото за кабелите. Не е контакт. В Мосю Бриколаж ги има.

  Точно скрити контакти са. Вижте надолу картинките.

# 14
  • Мнения: 957
Не е капак за кабели, не е розетка, а е контакт, който се вгражда в плота и при необходимост се издърпва нагоре.  Този тип контакт е патентован от една немска фирма и четох, че е получил някаква награда за иновация, 2002  мисля беше.  Тъй като съм на етап кухня в обзавеждането си мисля, че това е наистина оригинално решение и бих си го сложила. Интересно ми беше дали някои го внася и дали се продава такова нещо в БГ, защото тук в чужбинско най- евтината цена за такъв контакт, която намерих е към 130 лв и ми се струва меко казано соленичко.

Общи условия

Активация на акаунт