Възможно ли е да не и достига млякото???

  • 791
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 160
Мамчета моля ви, кажете ми нормално ли е след като яде в 21ч. 260мл Аптамил, след това се буди към 00-1ч. плаче, не иска вода. Давам около 80-100 мляко и заспива , но се буди сутрин към 7.30 и пак е гладна..побърках се вече #Crazy
Преди ядеше в 21ч. 200мл и си спеше до 8ч.-8.30ч. а сега от 3-4 дена незнам какво става newsm78
Дали да не слагам нещо в млякото или да го заменя с каша newsm78
Надявам се да ме посъветвате нещо.... Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 978
А допреди тези няколко дни как беше? Хранехте ли се нощем?
Не мисля, че буденето и плача са от глад.
Все пак 260 мл. АМ са повече от достатъчно за тази възраст.
Но ако искаш опитай да добавиш бисквита Плазмон в АМ в 21:00 ч. и виж дали ще има промяна.

# 2
  • Мнения: 432
И Ники беше все гладен.Аз добавях по 2-3 обикновени настъргани бисквити в Аптамила,но намалих Аптамила.Т.е стана по-малко количество,но по-гъсто.

# 3
  • Мнения: 46 492
Напълно възможно и ние минахме през такъв гладен период  Grinning

# 4
  • Мнения: X
Слагай исквити или бишкоти в млякото или пък 3-4 мерителни лъжички каша, защото вече детето си иска по-солидно ядене.  Или предлагай супичка със сухар за вечеря.

# 5
  • Мнения: 7 803
на аптамил 2 ли е? или бисквити или следващия номер мляко

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
тук във форума се изказа мнение че плазмона отварят апетиата на мъниците,пробвай с обикновена бисквита
Може да е само период и Светльо понякога хапва повече,а друг път по-малко...

# 7
  • Мнения: 1 259
И ние минахме през това.Увеличих количеството на млякото,слагах бисквити "Закуска" (2).Сега пък пие по-малко мляко,но не се буди Rolling EyesАко  знам какво става...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 160
на аптамил 2 ли е? или бисквити или следващия номер мляко
Да на 2 е...Не съм се сетила че може да трябва да мина на 3 Embarassed
Тази вечер сложих 1бишкота Plasmon, ще видим как е...
Слагай исквити или бишкоти в млякото или пък 3-4 мерителни лъжички каша, защото вече детето си иска по-солидно ядене.  Или предлагай супичка със сухар за вечеря.
А може ли вечерното мляко да се замени със супа newsm78? Останала съм с впечатление , че вечер трябва да се дава на бебетата мляко Thinking

Ако сложа натрошени обикновени бисквити , те дали ще се разтворят????

# 9
  • Мнения: 295
И моята малката го прави това от скоро. Буди се по скоро да играе, отколкото гладна, но за да я приспя правя малко мляко и пак заспива, будейки се съвсем по план пак гладна. По скоро се опитай да установиш какво друго може да буди детенцето - може да му е хладно или горещо, може да са зъбчета или нещо друго. Мисля че съвсем спокойно можеш да даваш мляко и нощем, докато отшуми. Ще видиш че скоро ще разреди буденията и ще спре.

# 10
  • Мнения: 295
Забравих! Не знам на колко е детенцето, но Плазмона съдържа глутен и не се препоръчва за мъничета. Поне аз го избягвам.

# 11
  • Мнения: 46 492
Забравих! Не знам на колко е детенцето, но Плазмона съдържа глутен и не се препоръчва за мъничета. Поне аз го избягвам.

Бишкотите "Плазмон" са глутенови.
"Плазмон" на прах в метални кутии е безглутенов  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 160
Вече съм дала глутен...А относно зъбите не са, миналата седмица  излязоха два наведнъж  #Crazy
Ето например , снощи сложих  бишкота в млякото и в 3ч. се събуди, дадох мляко и си заспа до 8.30ч, вече незнам какво става.
Преди си имаше режим , сега всичко отиде на.... Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 15 216
Четох, че след 6-тия месец много бебета започват да се будят нощем и да са неспокойни по неизяснени причини. Изобщо не става дума за глад. Бебетата просто започват да се будят. Иво беше същият. Докато навърши 6 месеца спеше непробудно, но от седмия нататък започна да се буди всяка нощ. 2-3 пъти докато се усетя за кокво става дума съм му давала мляко, но реших, че няма нужда от това. Просто го гушвах при мен и така заспиваше.
Нощните събуждания при него спряха преди има-няма 2 месеца. Вече спи по цяла нощ.
Искам да кажа, че не е задължително твоето бебе да се буди от глад. По-добре не му създавай навик да яде през нощта.

# 14
  • Мнения: 137
И Марти започна да се буди след 7 месец, но аз го взимах при мен, гушвах го и не му говорих..нито лампа съм светкала..така след 10ина минути заспива и сутрин спи до към 7-7.30, а си ляга в 20ч.

Общи условия

Активация на акаунт