СРЕЩА В ПЛОВДИВ!!!

  • 457
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
 Grinningкакво ще кажете да се срещнем един ден и да ходим на кафе?

(rasbira se ste se uto4ni data i 4as)

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Денят е събота или неделя, часът 11, мястото - Градската градина. Обикновено избираме такъв ден и място, за да могат да дойдат и работещите с деца Simple Smile или бременните трудещи се.

Хайде Simple Smile Тази неделя нещо ни пропадна организацията, но другата, ако е хубаво времето, нищо не ни спира.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Денят е събота или неделя, часът 11, мястото - Градската градина. Обикновено избираме такъв ден и място, за да могат да дойдат и работещите с деца Simple Smile или бременните трудещи се.

Хайде Simple Smile Тази неделя нещо ни пропадна организацията, но другата, ако е хубаво времето, нищо не ни спира.
Бу ако нямате нищо напротив елате всички желаещи на срещата, която организираме от Движение на българските майки другата неделя. Не е задължително да носите нещо, може само дечицата да си поиграят Laughing

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Джони, може. А защо на Евмолпия сте избрали? Има ли нещо специално? Може и двете неща да съчетаем някак Simple Smile (аз съм кестенотърсач, поради което Градската ме привлича неудържимо).

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Джони, може. А защо на Евмолпия сте избрали? Има ли нещо специално? Може и двете неща да съчетаем някак Simple Smile (аз съм кестенотърсач, поради което Градската ме привлича неудържимо).
До сега правихме срещите в градската градина до катерушките, но няма как да се паркира в близост, който е с кола, а и в повечето случаи хората идват с торби, чанти, чувалчета. Затова изместихме сбирката да е до Евмолпия - сега там лесно се спира с кола, а и е близо до центъра.
Това ни бяха съображенията. Сега и листовка сме направили та да стане по-известно за срещата ни.

# 5
  • Мнения: 57
predlagam deniat da e subota.. Grinning
 rasbira se pokanata vazi i za maiki no i za vsi4ki nas ostanali koito oste ne sme(ili ste ni iskliou4ite?)  Embarassed Joy

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
predlagam deniat da e subota.. Grinning
 rasbira se pokanata vazi i za maiki no i za vsi4ki nas ostanali koito oste ne sme(ili ste ni iskliou4ite?)  Embarassed Joy
В никакъв случай не ви изключваме Hug добре дошли!!!
Пловдивски майки,
акцията, за събиране на дрешки, обувки, играчки и др./нови и употребявани/ ще направим на 29.10.2006г. от 10 до 12ч. на детската площадка Данон срещу магазин Евмолпия. Ако времето е лошо ще се приютим в близкото заведение.
Очакваме Ви всички, които имате желание и възможност да помогнем още ведъж на дечицата Hug
Очакваме и всички останали, които искат да се запознаем и да пием кафе след сбирката bowuu

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Чудно значи. Предлагам така: от 10 в неделя - среща в Градската, да се натърчат хлапетата, от 11:30-11:45 - под строй и с песен към Евмолпия. Брях, ква съм умна и сетена! Laughing

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Чудно значи. Предлагам така: от 10 в неделя - среща в Градската, да се натърчат хлапетата, от 11:30-11:45 - под строй и с песен към Евмолпия. Брях, ква съм умна и сетена! Laughing
И така става, само, че ние ще сме от 10ч. на площадката с-у Евмолпия, защото така е обявено и ще чакаме желаещите да се включат в акцията. След 12ч. и кафе може да пием. Laughing
Ще имаме и листовки от понеделник, ще кача тук линк.

Общи условия

Активация на акаунт