Бананова каша на hipp?

  • 821
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
zdraveite!iskam da popitam za bananovata,palnomaslena,bez glutenova kasha na hipp.vavedoh ia na bebka v 6-tia mesec,spored posochenoto na etiketa.hapva si s udovolstvie ot neia,no sega zapo4vam da se zamisliam,4e  sadarja 50%palnomasleno krave mliako!!!

здравейте!искам да попитам за банановата,пълномаслена,без глутенова каша на hipp. въведох я на бебка в 6-тя месец, според посоченото на етикета. хапва си с удоволствие от нея, но сега започвам да се замислиам, че  съдържа 50% пълномаслено краве мляко!!!

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 20:03 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Това, че млякото е пълномаслено, е добре. "Пълномаслено" не означава, че не е адаптирано.
Ето една друга тема, в която ставаше дума, че и кашите Фризокрем са с пълномаслено мляко. Мисля, че ще ти бъде полезна: Friso кашата е с пълномаслено мляко?!

# 2
  • Мнения: 119
mersi za otgovora vivi!:)4ela sam niakade,4e krem4etata triabva da se prigotviat s voda ili am,za tova se shashnah!:)dokolkoto razbrah mliakoto v bebe6kite hrani ,bilo to palnomasleno,poluobezmasleno ili obezmasleno e adaptirano!???

мерси за отговора vivi!:) чела сам някъде,че кремчетата трябва да се приготвят с вода или ам, за това се шашнах!:) доколкото разбрах млякото в бебешките храни ,било то пълномаслено,полуобезмаслено или обезмаслено е адаптирано!???

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 12:08 от Vivi

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Да-в повечето случаи. Доколкото знам, обаче, кашите Слънчо не се правят с адаптирано, а с обикновено сухо мляко.

А за писането на кирилица, моля те, погледни тази тема: Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

Общи условия

Активация на акаунт