Колко бързо мина юношеството....?!

  • 605
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Скоро имахме събиран на класа от гимназията и забелязах, как всички вече сме станали завършени мъже и жени, та се чудех кога преминахме от тийн(бунтарски) вид в делови хора. Въпроса ми е кога забелязахте, че вече сте истинска жена, е не развиващ се, изнервен юноша?И какви бяха окончателните промени

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не се виждам в графата "делови хора". Още съм на същите кила, със същата коса, все още нямам акне  Party и харесвам същите дрехи. Не съм мръднала, ни на акъл, ни на външност (според свидетели  Mr. Green). Само да не забравям да не се хиля, заради пачия крак.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 6 167
ммм, ами аз не съм ходила на такива сбирки
предполагам не искам да .... се обяснявам
аз съм се променила неузнаваемо.
не толкова външно , колкото по пътя, който извървях.
от даскалото имам няколко приятелки , с които евентуално някога се виждаме
( и пишем), но .. друго не ми требе.


забелязах, че съм истинска жена 2001ва.
преди това все бях объркана какво съм.

# 3
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не знам, аз още не се чувствам за "завършена" жена. Още нямам 25, може би затова, но пък може и затова, че все още не съм станала майка.

# 4
  • Мнения: 397
Ами там е работата, че аз все още се чувствам на моменти като юноша с изключение на това, че вече съм по-отговорна! Joy

# 5
  • Мнения: 271
Аз пък се чувствам различно в различните ситуации. Когато храня, къпя, възпитавам(както мога) своята дъщеря се чувствам вече жена. Но когато се караме като малки деца с мъжа ми, или излизам с приятелки по дискотеки, или обикалям магазини за "точно този панталон, който много, ама много ми трябва" се чувствам като тинейджър. Все пак успявам да балансирам и смятам, че се справям добре. Всъщност не искам да порастна Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 461
Скоро имахме събиран на класа от гимназията и забелязах, как всички вече сме станали завършени мъже и жени, та се чудех кога преминахме от тийн(бунтарски) вид в делови хора. Въпроса ми е кога забелязахте, че вече сте истинска жена, е не развиващ се, изнервен юноша?И какви бяха окончателните промени
Не се имам за делова жена. WinkНе сме се събирали с класа ,защото няма кой да ни организира ooooh!
 Но срещам мои съученици от време на време из града.Все същите са си . Mr. Green

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Тоничка, нещо такова щях да напиша и аз Wink. Когато съм с малката се чувствам по-улегнала жена, но в събота вечер, в дискотеката, ставам отново на 16 г. Joy.

# 8
  • Мнения: 2 897
Не съм ходила на срещи на випуска,но се виждам,макар и рядко с мои бивши съученици,с които си останахме добри приятели Simple Smile
Мога да споделя мнение,че приятелките ми,които вече имат дечица определено изглеждат по-улегнали,по-женствени и много хубави.Сякаш самото излъчване е по-магнетично и обаятелно Grinning
За себе си-не мисля,че съм завършена личност,може би след още 10-15 години(по моите си критерии),все още съм ''пожар в трюма'',но съм станала и по-съпричастна,по-чувствителна,по-отговорна...Външно също повече се харесвам Flutter

# 9
  • Мнения: 8 505
...та се чудех кога преминахме от тийн(бунтарски) вид в делови хора...

Не се виждам като такава.Отговорностите ми са повече,но...само дотук.Нищо друго не се е променило.

# 10
  • Мнения: 6 991
Аз съм някакво средно положение newsm78 Още не мога да се възприема като истинска жена,въпреки всичките му там неща, които вървят с женствеността. Все още искам да си нося грозните дрехи, не искам да се гримирам и не обичам разните му там кремчета и искам да съм рошава.Обаче от друга страна заради работата трябва да се обличам делово и да се държа пораснало прилично Rolling Eyes Мисля си, че  с амбициите, които нещо ме гонят напоследък, до около година ще съм се превърнала в делова и официална за ужас на мъжа ми, а в събота ще си нося камуфлажните панталони...

Общи условия

Активация на акаунт