Обзавеждане за детска стая Денис или Carlo Danielli

  • 4 262
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Нашата одисея никъде я няма, от години търсим идеалната стая за 2 деца, докато търсим и те парите свършват или не можем да достигнем до консенсус. Аз исках с двуетажно легло, миналата година си харесах на Carlo Danielli (има ги на Стройко тази година) , сториха ми се качествени; после обаче решихме за 2 отделни легла и нещо по-скромно. Спряла съм се на детско обзавеждане Денис (има го във всички мебелни магазини, било се произвеждало за Ikea) но пък ми се струва много некачествено. Някой да го има и да иска да сподели мнение? Някой да има детска стая на Carlo Danielli - много са хубави, но наистина ли са качествени? Можете ли да препоръчате мебелен магазин с интересни решения?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
ще скедя темата с интерес и ние скоро ще обазавеждаме детска стая
Аз повече харесвам  варианта две легла едно над друго:)

# 2
  • Мнения: 245
Видя ли детските стаи на Carlo Danielli на Стройко. Влюбена съм в тях и ми се струват далеч по-качествени от останалите. Но пък там не можеш да си поръчаш по собствени размери, трябва да се съобразиш с моделите на детски.
Ето сайта: www.carlodanielli.com
На сайта обаче ги няма новите модели от Стройко (например двете легла като автобус)

# 3
  • Мнения: 6 039
стаите на Карло Даниели са китайски, в това няма нищо лошо
основен недостатък обаче е огромното, ненужно голямо детско легло

няма избор, леглата са с фиксирани размери

# 4
  • Мнения: 1 881
Това ми харесва на мен, и заема много малко място. Но за качество нямам представа smile3506:

http://www.carlodanielli.com/show_product.php?id=309

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 00:52 от Небесна

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
аз много харесах модела с три легла:)

# 6
  • Мнения: 1 547
Не харесвам дизайна на Карло Даниели. И изобщо всички детски стаи, които масово се предлагат, са еднакви, по калъп, според мен. Неосет имат добри предложения, но там отиваме в друг ценови клас. Аз лично съм се спряла на модулно обзавеждане от Комо - легла от бял, избелен бор, кубчета, гардероби - има всичко. Преди 3 месеца купихме полувисоко легло, отдолу има като къща, където пада голяма игра и съхраняваме всички играчки. Имаше интересни двуетажни легла. До момента не мога да се оплача от качеството. Отделно се купуват подматрачни рамки и матрак. Леглата са немски и определено си личи  Peace

# 7
  • Мнения: 1 881
аз много харесах модела с три легла:)

Да питам ли защо newsm08

# 8
  • Мнения: 245
Можеш ли да сложиш снимка на тези легла от Комо, аз живея в Надежда и ходенето до Комо ми е като околосветско пътешествие. Имаш ли представа от цените?

# 9
  • Мнения: 46 437
Много го харесвам Денис, даже обзавеждането на спалнята ни е такова, сега оставихме в детската стая скрина и гардероба и ще купуваме 2 легла, за да допълним комплекта, харесва ми, че не са шарени, но не са и скучни  Peace

# 10
  • Мнения: 2 531
Аууу какви хубави решения! А като качество как са?

# 11
  • Мнения: 1 172
За качеството на Carlo Danielli не мога да кажа нищо по-конкретно, тъй като имаме обзавеждането от половин година.  За това време не са мръднали, дано и още дълго да е така. Тези мебели са от MDF. Леглото наистина е големичко.  Разпределенията на гардероба, контейнера на бюрото и секцията са много добри. "Мебели Станков" внасят Carlo Danielli; можете да видите мострите им в Деницата в Младост.
Досадно е, че трябва да се чистят често, защото са лъскави и всяка прашинка се вижда на подходяща светлина.

Общи условия

Активация на акаунт