Студ

  • 1 166
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Скъпи мами,ще ми кажете ли как разбирате студено ли му е на Вашето бебче ,докато спи.Винаги се притеснявам достатъчно ли е завито,а съществува и ...претоплянето...! newsm17

# 1
  • Мнения: 1 403
На Емили като и пипна ръ4и4ките и са замръзнали я завивам  Crazy Като и е топло много се поти  Peace

# 2
  • Мнения: X
То твоето не е "бебче", още малко и само ще си казва  Grinning.........

# 3
  • Мнения: 202
Като пипнеш нослето-ако е студено, значи и на бебчо му е студено.

# 4
  • Мнения: 2 116
 Peace И аз съм за нослето! Чувала съм, че това е термометъра на бебчо!

# 5
  • Мнения: 5 877
Никога не съм се шашкала от това. Детето спа при мен до втората си година. След като на мен не ми е студено, значи и на нея не й е студено. Сега гледам на въпроса по същия начин - обличам я с толкова дебела пижама, колкото слагам и на себе си.

# 6
  • Мнения: 216
нослето и вратлето щом са топли всичко е наред, ако се претоплите най-много да се изринете Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
По принцип й пипам носа. Не се притеснявам да не й е студено, защото обикновено й е много по-топло, отколкото на мен. В момента спи по пижамка, с боди отдолу и е завита с олекотена завивка. Смятам, че й е добре.

# 8
  • София
  • Мнения: 245
Нослето и ръчичките, ако са й студени, значи, че й на нея й е студено, ако не са - всичко е ОК  Peace

# 9
  • Мнения: 397
И за мен показател на малкия дали му е студено е нослето! newsm10

# 10
  • Мнения: 6 461
Като пипнеш нослето-ако е студено, значи и на бебчо му е студено.
И аз така мисля Peace

# 11
  • Мнения: 3 491
Обикновено по нослето. Задавала съм си основателно тоя въпрос също ако започнат да се будят по-често от обикновено, или пишкат повече от обикновено.

# 12
  • Мнения: 755
Нослето и ръчичките, ако са й студени, значи, че й на нея й е студено, ако не са - всичко е ОК  Peace
Peace Peace Peace Това е моят начин за преценка!

# 13
  • Мнения: 49
Дали му е студено - определям по нослето. Като беше по-мъничък се разхълцваше дори.

# 14
  • Мнения: 5 362
И аз по нослето винаги се ориентирам.

Общи условия

Активация на акаунт