Хотел Хасково в град Хасково

  • 1 035
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 919
Запазих места в този хотел за 28-и за една вечер и ми беше любопитно някой посещавал ли го е, има ли впечатления?
Предварително благодаря    bouquet

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 23:20 от pipiole

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 574
много по-хубав е хотел България в Хасковски мин бани - на около 5 км от Хасково Wink
ама все пак пиши как е било че сигурно ще представлява интерес.
Била съм в хотел Фантазия в Хасково - става, има баеин и тенискортове наблизо

# 2
  • Мнения: 1 004
Защо не питаш в темата за Хасково, там мамите най-добре ще ти отговорят  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 794
Аз мога да кажа само не добри отзиви за съжеление, има доста по-добри други, ако не екъсно отмени резервацията и запази в http://www.hotelbg.net/bg/haskovo.htm - Diamond Plaza, ако държиш да бъдеш  в центъра на града или

http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=649, който се намира в парка край града, близо до зоологическата (ако сте с дете)...

# 4
  • Мнения: 919
Ами хотелът трябваше да е в центъра. За хотел Централ ми казаха, че е над дискотека или бар(не разбрах), който бил доста шумен, а Даймънд плаза хич не ми хареса по снимките, много тежък, претрупан....Затова се спрях на този. Жалко за не добрите отзиви.
Ако имате инфо за други - пишете
Благодаря   Hug

# 5
  • Мнения: 1 190
До колкото съм чувала, хотелът в който си резервирала стая не е лош, нека Samantha Jones каже, какво точно не й е харесало, а и вкусове различни ...

Виж този, но е друга класа

Този, обаче не е в центъра

Виж и тук

Действително, после ще е интересно да напишеш отзиви Grinning

# 6
  • Мнения: 794
Тони, Хотела е доста западнал, за ценовата си класа, имат само един освежен виенски салон и не предлагат закуска, което ме изуми.
Персонала е неучтив.

Във фризьорския салон долу, самокозметичката беше супер, една от фризьорките бе адски нелюбезна и много груба.  Много неприятно чуство остави в мен, като не и се работи, да не го прави... не мисля че е много уместно да се държи по този начин с клиенти...

Цялостното ми впечатление е много негативно, пък и не само моето - колеги преди 1 година бяха отседнали там... и пак същото

# 7
  • Мнения: 1 096
В Хасково горещо препоръчвам Фантазия и Родопи.
И двата са супер. Фантазия е в парка, а Родопи е в центъра.

# 8
  • Мнения: 1 190
.....Персонала е неучтив.

.....


Да, за това съм съгласна!
Жалкото е обаче, че на доста места е така, хем не им се работи, хем се държат злобно Confused

Общи условия

Активация на акаунт