Аборт - къде във Варна?

  • 7 708
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте! Спешно ми  трябва съвет. Къде във Варна мога да направя аборт? Как протича, има ли опасност? Трябва ми добър специалист, страх ме е много! Какво представлява, колко време трябва и някой има ли представа колко струва?

# 1
  • Мнения: 1 353
Ти на колко си години? newsm78

# 2
Има ли значение това? НА достатъчно, ако въобще може да е достатъчно за такова нещо. Просто нямам друг избор, до сега никога не ми се е налагало да правя аборт, а искам да намеря специалист. Имам много бегла представа как протича, но въпреки това ме е страх за в бъдеще, да нямам проблеми!

# 3
  • Мнения: 4 418
Майчин дом Peace

И ако се направи както трябва не би трябвало да имаш в бъдеще проблеми.

# 4
Благодаря ти! Ако имаш наблюдения за някой специалист по тая част, че аз тук се порових, за всички само хубави думи, не мога да си избера, а и всички за за раждане, а аз ...... Cry Cry. Иска ми се сякаш да е жена, по спокойна бих се чувствала, въпреки,че няма кой знае колко голямо значение!

# 5
  • Мнения: 4 418
Точно за това нямам наблюдение,но аз бих отишла при д-р Яков.Това е моя д-р Peace Няма да почувстваш неудобство при него.Така мисля аз.

# 6
  • Мнения: 1 866
Точно за това нямам наблюдение,но аз бих отишла при д-р Яков.Това е моя д-р Peace Няма да почувстваш неудобство при него.Така мисля аз.
Тъкмо и аз щях да напиша това. Той е добър професионалист и поне ще знаеш, че ще си в добри ръце.

# 7
Записах си час ,  прегледа и изследванията и манипулацията са в един ден. При доктор Капка Атанасова, д-р Яков нямало да го има. Обаче тия изследвания за 1 час ми се струва много малко, предложиха ми и Великова, но си избрах Атанасова!Някой да има мнение по въпроса?

# 8
  • Мнения: 1 866
Чувала съм добри отзиви за Капка Атанасова. Не се притеснявай.

# 9
  • Мнения: 1 353
Има ли значение това? НА достатъчно, ако въобще може да е достатъчно за такова нещо. Просто нямам друг избор, до сега никога не ми се е налагало да правя аборт, а искам да намеря специалист. Имам много бегла представа как протича, но въпреки това ме е страх за в бъдеще, да нямам проблеми!
Не исках да те обидя.Успех

# 10
Благодаря!Не, не съм се обидила, наистина въпроса ми е объркан и може би доста глупаво зададен, но съм толкова объркана и аз, а нямам представа какво ми предстои!

# 11
  • Мнения: 4 418
И аз съм чувала добри отзиви за д-р К.Атанасова.Нямам лични впечатления.Мисля,че е по-добър вариант от д-р Великова.
Дано всичко мине леко и без последствия.Не се притеснявай хората там са внимателни и дискретни.

# 12
Благодаря ви за подкрепата! Наистина много ме е страх, моля се всичко да мине добре, да няма последствия, страх ме е от упойката, от самата манипулация, страх ме е после, как ще го преживея Cry

# 13
  • Мнения: 2 066
Не се притеснявай, Мъка! Преживях аборт по медицински показания април месец в Майчин дом - цялата процедура продължава около 15-20 минути. Настоявай да ти бият Деприван - малко по-скъпа упойка е, но аз се събудих 5 минути след манипулацията и след още 15 мин. си тръгнах - никакви оплаквания, никакви болки. След 1 месец ми правиха друга операция в друга болница и ми поставиха някаква гадна и силна упойка, от която се събуждах около 3 часа с гадене, бълнуване и световъртеж. Д-р Добрева е анестезиоложката, която ми поставя упойката - можеш и с нея да се уговориш за препарата, а може и с д-р Атанасова - доплаща се, но си заслужава! Успех ти желая! 

# 14
Благодаря ти, Славена! Казаха ми, че има два вида упойки и за едната трябвало да се доплати, но е по добра. Колко се заплаща повече? Не че има значение, няма да е милион, но въпроса е възможно по най безболезнен начин да мине всичко, пък че после душата ще боли, то там вече няма лек, дори и скъп.....

Общи условия

Активация на акаунт