въпрос за др.бейлерян,майчин дом-варна

  • 7 281
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
гинеколожката,която ми води жк ми препоръча др.бейлерян.пуснах търсачката,но все стара информация намирам.има ли мами,бъдещи и настоящи,които са или са били при нея скоро,защото ме интересуват някои неща?изражда ли по нормален начин или в майчин дом се ражда само секцио?първа бременност ми е,бебето се е обърнало както трябва и неща да ме режат.няма на кого да разчитам,кой да ми помага,след раждането и тази операция на корема ме притеснява.някой има ли нейният телефон?кога е в майчин дом,чух че водила жк?не ми остана много и от притеснение не мога да спя спокойно.сигурно аз съм единствената,която още няма лекар!?(35-та г.с).всякаква информация за др.бейлерян ще ми е от полза.дали има такава практика,да се ходи при нея само за раждането?какви й са тарифите и що за човек е?благодаря предварително. Praynig

# 1
  • Мнения: 1 866
Аз бях на ЖК и раждах и двата пъти в Майчин Дом. Не съм била при Д-р Байлерян, а при Д-р Яков. Не, в Майчин дом не се ражда само секцио. Аз бях със секцио и двата пъти, но имаше много майчета които си родиха естествено. Ако ще ходиш да раждаш в Майчин Дом, отиди при най-добрия -Яков. Това бих ти препоръчала аз. Иначе за смените на Байлерян, обади се в Майчин дом и разпитай -  на рецепцията момичетата ще ти обяснят всичко каквото те интересува, може да питаш и за цени и въобще всичко. Мисля, че е редно ако искаш да раждаш при определен лекар да отидеш поне на преглед при него предварително.

# 2
  • Мнения: 161
до всички,които са или скоро са били при нея, нека ме информират малко,че все старо инфо намирам.що за лекар е?изражда ли по нормален начин,или тази тема е табу за майчин дом?някакви координати,кога е в дома?има ли момичета,които като мен се колебаят до последно?(в 35-та г.с. съм)какви са й тарифите?за всяко инфо ще съм ви страшно благодарна

# 3
  • Мнения: 161
др.яков изражда само секцио,въобще не се ангажира с други раждания

# 4
  • Мнения: 1 866
др.яков изражда само секцио,въобще не се ангажира с други раждания
Аз познавам 2 майки, които родиха тази година естествено при него. Но може и да са се променили нещата, той е изключително натоварен и може и да е решил да прави само операциите. Ами съветвам те тогава да отидеш и да поразпиташ на място за реда и какво да направиш за да родиш там при определен лекар. Момичетата на рецепцията всичко ще ти обяснят, много са любезни. Не чакай повече, тази седмица си реши проблема, за да си спокойна. Аз съм много доволна от Майчин дом.

# 5
  • Мнения: 161
благодаря ти

# 6
  • Мнения: 4 422
Не съм била при д-р Бейлерян ,но нормалното раждане въобще не е табу в Майчин дом.Раждах там  нормално и въпреки ,че бебето вървеше едро д-ра въобще не даваше и да се издума за секцио!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Стига с това предубеждение за Майчин дом.Това,че много майки които раждат там въпреки препоръките на лекаря си настояват на всяка цена за секцио не означава ,че и докторите искат на всяка цена секцио.
Не е така!!!!!!!!!!

# 7
  • Мнения: 1 448
Момичето, с което бях в една стая роди при нея, идваше постоянно да я пита как е, момичето я питаше разни работи и тя надълго и нашироко и обясняваше, на мен лично ми направи много добро впечатление   Flutter Моя приятелка роди при Яков нормално, че в МД се ражда само секцио са градски легенди според мен  Naughty

# 8
  • Мнения: 111
Преди 45 дни раждах в МД Варна(секцио,но по мое желание).През цялата си бременност ходих на консултации при д-р Бейлерян.Мога да ти кажа,че отношението и към мен беше страхотно,след операцията идваше всеки ден да види как се чувствам,даваше ми съвети и за бебчето...абе невероятна е! За д-р Яков съм чувала и негативи,така че...ти решаваш,а и щом твоята лекарка ти препоръчва Бейлерян... HugЦената за раждане(секцио) в майчин дом е 800 лв.(със здравна каса,иначе е към 1300 май),за нормално -незнам.Обади се на 33 11 44 и ще ти дадат пълна инф.

# 9
  • Мнения: 1 432
Само положителни не6та съм 4увала за нея,а ис ама аз съм вийдала как се отнася с пациентите си - другата бременност смятам при нея да карам Peace.Сехга бях при д-р Хала4ева,ама не съм доволна Thinking

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 16:38 от Witchy

# 10
  • Мнения: 1 353
...Стига с това предубеждение за Майчин дом[/u].Това,че много майки които раждат там въпреки препоръките на лекаря си настояват на всяка цена за секцио не означава ,че и докторите искат на всяка цена секцио.
Не е така!!!!!!!!!!
Мен лично Д-р Станева от МД ме убеждаваше да родя секцио.Според нея намало смисъл да се мъча а и така било по чистичко и по бързичко.Така че........има и лекари които искат на всяка цена секцио-защото така им е по удобно.

# 11
  • Мнения: 2 259
АКО Е ТАЗИ ОТ ОКРЪЖНА БОЛНИЦА,СРЕДНА НА РЪСТ С КЪСА КОСА ОКОЛО 35-40 ГОДИНИ,ЗА НЕЯ ИМАМ ДОБРИ ВПЕЧЕТЛЕНИЯ.Аз лежах по спешност януари в окръжна и там имаше лекарка с такова име.За разлика от всички останали там,тя ми изглеждаше най-нормална.Но незабравяй-средата формира личността,а там едни личности са събрани.......трагедия батко.Много са зле милите.Това е лично мнение от престой от 9 дни.Нямаше лекар който да не е оплют/по между си се нареждат "милите"/.Парите все пак са по важни от отнешнията им.

# 12
  • Мнения: 4 578
аз като раждах там останах с мн. добри впечатления от нея (в майчни дом втори път не бих отишла)беше лекър на момичето с което бяхме в една стая и тя беше мн. доволна от нея
постоянно се обаждаше по телефона и идваше да я види страшно мила , загрижена  и човечна  ,направо превъзхождаше моята лекърка
там цените са фиксирани ползва се и здравна каса
тя води консултации, даже по онова време работеше и в окръжна сега незнам
мит е че се ражда само секцио там (  е моята лекърка прави изключение )
казвам го със сигурност защото толкова са им талашитени стените че всичко се чува

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Аз също раждах в МД. Чула съм добри думи за д-р Бейлерян. мога да ти препоръчам и моята лекарка - д-р Даниела Станева  newsm10.  Много съм доволна, не само от професионалното и , но и от невероятно милото  лично отношение към мен.
 newsm74 Момичето с което бях в една стая, ражда при Яков, мина да я види веднъж за 15 сек, докато Станева беше при мен всеки ден. Във всеки случай не бих избрала Яков, шефовете обикновено са доста натоварени и не обръщат много внимание. От Халачева пък моя приятелка се оплаква.
Колкото до МД, аз съм доволна.
Както ти е писало едно момиче, обади се на тел. и разпитай за графика. Успешен избор. Ако имаш други въпроси пиши на ЛС

# 14
  • Мнения: 878
е добре де ,аз не мога да ви разбера ,искате лекарят да е до вас нон стоп ли....ами като си е свършил работата както трябва ,може да дойде да ви каже само едно здрасти ,как си? ....оттам нататък при вас са сестри и акушерки.
Негативи за др.Яков може да каже само някой невежа.
Аз съм мед.сестра и трябва да ви кажа ,че както той "пипа" рядко се среща.
рАЖДАХ СЕКЦИО ПРИ НЕГО ,И В СЪЩОТО ВРЕМЕ МИ НАПРАВИ И ДРУГА ГИНЕКОЛОГИЧНА ОПЕРАЦИЯ ....ЕМИ СТАНАХ СИ НА 4 ЧАС - ЗА КАКВО МИ Е ТОЙ ДА МЕ ГЛЕДА ,ТО СИ Е ПОКАЗАТЕЛНО СЪСТОЯНИЕТО МИ.
 Hug  bouquet
И аз съм на мнение ,че в Майчин дом всичко е на ниво.
Успех на теб и бебчето ти.Вслушай се преди всичко в себе си ,защото сама усещаш какви са отговорите на въпросите ти.Важното е да отидеш да раждаш спокойна и уверена .  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт