болки в кръста

  • 570
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 586
Здравейте,момичета,искам да ви питам нормално ли е във втория месец да имам болки в кръста? newsm78 Болеше ми миналата седмица, мина ми, но от вчера пак започна SadДаже болката е по-различна като че ли:(

# 1
  • Мнения: 163
Мен също ме боли кръста ужасно,започна  към 3 месец - сега съм в края на 8-ми и понякога не мога да се изправя от болка,питах трима различни лекари по въпроса и тримата ми казаха, че било нормално и ако много боли имало специални колани за бременни, които помагали в случая с болките в кръста.

# 2
  • Мнения: 11 003
Аз имам болки в горната част на гърба и задължително трябва да се облегна, ако съм седнала  Sad

# 3
  • Мнения: 229
И аz съм във втория Simple Smile И мен ме боле6е стра6но кръст особено сутрин,но zабеляzах,че е когато спях гола или отвита...сега спя със пижама Embarassed и горни6тето го zапасвам,да не ми е никога гол кръста и вече нямам проблеми..... newsm10 Не вярвах,че може да е от това,но...баба ми едно време винаги ме уче6е да не си zаголвам кръста и да не спя по бикини,явно не е било напраzно Peace

# 4
  • Мнения: 260
И мен ме болеше кръста.Даже и таза.Така е-какво да се прави Peace

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
мен постоянно ме боли кръста и гърба. Нищо не помага. Само космодиск още не съм си купила , търпя си стоически.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
При всяка бременност боли кръста,почивка му е майката  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 243
и аз имам болки в кръста и гърба ама търпя няма как  Heart Eyes Simple Smile






# 8
  • Мнения: 5 393
Нормално е да боли кръста, но не трябва да е прекалено.Аз имах големи проблеми, обездвижвах се за по половин час, но пък аз и по принцип съм с дископатия, така че не се учудих много.Ако станат много силни и на често болките, консултирайте се с гинеколога си.На мен ми предписаха физиотерапия за бременни-дано не се стига до там.Леко бременеене.  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 019
питаи лекаря си и ако трябва да ти изпише обезболяващо

# 10
  • Мнения: 1 104
Ако е много силна болката, направи консултация с лекар. Иначе бременността се съпровожа от какви ли не болежки, но всичко минава.

Общи условия

Активация на акаунт