Problem. Bihte li mi kazali, kak se proqvqva alergiqta kam gluten?

  • 553
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Na, moeto dete mu izlizat edni  sitni pap4ici, po liceto, az si mislq 4e tova e priznak na alergiq. Ama sam 4uvala 4e, ako ima alergiq 6te ima obriv po cqloto tqlo, a to ima samo po liceto. Molq razkajete mi ne6to pove4e za tazi alergiq. Sad Embarassed

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ако е възможно опиши си проблема по подробно / на каква възраст сте, с какво се храните, как се обличате и т.н. / До колкото знам алергията към глутена се изразява със разтройство. За кожни обриви не съм чувала  newsm78

# 2
  • Мнения: 131
Ситните пъп4ици по лицето може да са бебешки пубертет в първия един два месеци,а глутенът е добре да се избягва поне до 6 месец

# 3
  • Мнения: 61
Глутена задължително след шести месец.
Ситните пъпчици ги имахме съвсем в началото и ние.
Колко сте големи?

# 4
  • Мнения: 49
не знам на каква възраст сте и с какво се храните, нито поведението на бебето. ние постоянно имаме ситни пъпчици около очите и устата, тъй като беболина постоянно се лигави и си търка очите с ръце. може да е от лигавене.

# 5
  • Мнения: 4 399
Когато глутена създава проблеми, характерното е че детето получава разтройство и спира на наддава или слабее. Реакцията която предизвика глутена не е точно алергична, така че едва ли има връзка с обрива и глутена.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 129
при нас такива пъпчици се получават и от претопляне - особенно сега, когато е по-студено. Аз и доста го навличах.

Общи условия

Активация на акаунт