За кого ще гласувате в неделя?

  • 5 879
  • 209
  •   1
Отговори

Анкета

За кого ще гласувате на балотажа?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 28 окт 2006, 11:24

  • Мнения: 25 447
Ти си патриот, отговорен гражданин и не те мързи, а и не обичаш гъби.
Не харесваш никого от двамата кандидати. Нито един от тях не е "твоят човек".
За кого ще гласуваш???

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Стига де, естествено за Първанов.....пусни анкета

# 2
  • Мнения: 239
Ти си патриот, отговорен гражданин и не те мързи, а и не обичаш гъби.
Не харесваш никого от двамата кандидати. Нито един от тях не е "твоят човек".
За кого ще гласуваш???

Uberfuhrer Siderov, naturlich.

# 3
  • Мнения: 4 473
Как`Сийке, нали няма да ме караш да чета другата тема от n-на брой страници - обясни на невежите какво значи това с гъбите Thinking

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това е оправдание за ниската избирателна активност - кой на гъби, кой за риба

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моят отговор го няма Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 1 546
И моя, затова избрах ще ходя за гъби. Така или иначе няма да гласувам за Жорката нито за Болен. Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 25 447
Лиляна, ми дай си отговора, да го включа!  Grinning

# 8
  • Мнения: 4 473
Много ми се иска всеки разписал се в темата и споменал името на `неговия` президент, да се аргументира Thinking. Не знам обаче дали това е възможно без темата да се превърне в поредната жежка такава. От друга страна за тези като мен, които още не са решили категорично може да е от полза Crossing Arms

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма да гласувам, но няма да ходя за гъби и не съм национално безотговорна. Просто и ясно съм избрала(имам право) да НЕ гласувам. Защо - в другата тема съм казала позицията си и не ми се повтаря.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Моята причина копирам от тук:

http://www.parvanov.bg/

    
МОЕТО ПОЛИТИЧЕСКО ВЕРУЮ

Всяко мое действие от първия ми ден като президент е мотивирано от разбирането, че съм президент на всички български граждани. Без значение на етническия им произход, религия, възраст, местоживеене. Независимо от това дали са гласували за мен, или и досега яростно ме отричат.

Убеден съм, че управлението чрез максимално съгласие е най-сигурната гаранция за успеха на България. Съгласието – не като еднократен акт, а като процес на всекидневно преодоляване на различията.

Успехът на всеки български гражданин минава през успеха на България. Успехът на България е в успеха на всеки български гражданин.

Успехът на България е заключен, както се казва в приказките, зад девет железни врати. Ключът за най-тежката от тях е в младите хора на България. Те ще имат отговорността да преведат България през най-трудния период. Да им помагаме!

По време на 15-годишния преход много хора пострадаха, бяха ограбени, излъгани и унизени. Нямаме никакво право да се сърдим за тяхното недоволство и огорчение. Единствено правилният път е в отговорната и прозрачна политика.

По културата ни разпознават в разноликата Европа, тя трябва да е в основата на новото утвърждаване на българския дух.

# 11
  • Мнения: 25 447
Съвсем сериозно, страшно съм любопитна как биха гласували всички онези, които цяла седмица ни убеждаваха какво предателство към нацията е отказът от гласуване и същевременно са тъмносини и в червата? Тези, които викаха: "Кой не скача е червен!" и "Четиридесет и пет години стигат!", и "Уууууууу" на червените бабички?
Дали ще направят компромис и с кое точно свое убеждение? Ако искат да пишат анонимно, интересува ме мнението им, а не кой конкретно го е писал. Моля!  Praynig

ПП Иначе им съчувствам от все сърце!  Peace

# 12
  • Мнения: 25 447
Няма да гласувам, но няма да ходя за гъби и не съм национално безотговорна. Просто и ясно съм избрала(имам право) да НЕ гласувам. Защо - в другата тема съм казала позицията си и не ми се повтаря.
Съжалявам, Лиляна, но щом не те мързи и не си националноотговорна, твоят отговор се крие в конституционното ти право да отидеш за гъби!  Peace Laughing
Поне аз този смисъл включвам в понятието: "Аз му казвам, че не го харесвам, той ми вика, че съм бил за гъби!"  Wink

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Как`Сийка, аз малко, ама много малко се доближавам до описанието, което си дала. Чак тъмно синя не съм. Точно защото не желая да правя компромис с убежденията си и защото не желая да гласувам против(Сидеров), точно затова няма да гласувам.

ОК, щом казваш, отговарям с "Ще ходя за гъби" Peace

# 14
  • Мнения: 4 473
Съвсем сериозно, страшно съм любопитна как биха гласували всички онези, които цяла седмица ни убеждаваха какво предателство към нацията е отказът от гласуване и същевременно са тъмносини и в червата? Тези, които викаха: "Кой не скача е червен!" и "Четиридесет и пет години стигат!", и "Уууууууу" на червените бабички?
Дали ще направят компромис и с кое точно свое убеждение? Ако искат да пишат анонимно, интересува ме мнението им, а не кой конкретно го е писал. Моля!  Praynig

ПП Иначе им съчувствам от все сърце!  Peace

Аз съм от тях. Скачах и виках 10 години (от толкова имам избирателно право). Сега съм повече от разочарована от `синята` политика. Това обаче не е причина да дам гласът си за опонента и предпочетох да пасувам. Може и да не съм права, не знам. Всъщност доста неща мога да напиша, но тук анонимно не може Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт