Премаман във Варна!Най-после!!!

  • 2 118
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 039
Най-после тази седмица ще отвори магазин от веригата Премаман и във Варна!!!

# 1
  • Мнения: 131
Кога?Къде?

# 2
  • Мнения: 2 180
Какво е пък туй?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 6 039
това е световна фирма за бебешки и детски стоки "ОТ-ДО"
обзевеждане, колички играчки, кошари,, дрехи, козметика, абе всичко каквото трябва за бебето
http://www.premaman.com/

с над 90 магазина в цял свят. досега имаше само в София, отскоро четох тук че има и в Стара Загора.

ами адресът го имаше в "моето бебе и аз"
на "Възраждане" 2 или 3, някъде до бар "Дежаву"

# 4
  • Мнения: 2 180
Аха Simple Smile Затова не ми е познато.

# 5
  • Мнения: 6 039
е вече знаеш  Laughing Laughing Laughing Wink

# 6
  • Мнения: 2 180
Не ме привличат такъв тип вериги още. Laughing

# 7
  • Мнения: 6 039
тогава защо изобщо си даваш зор да пишеш?

# 8
  • Мнения: 4 422
Аз знам ,че се отваря откога го чакам тоя м-н Hug би ли ми обяснила къде  точно е !

# 9
  • Мнения: 6 039
знам, че го откриват в сряда и че се намира близо да бар Дежаву, това е зад Мартинели на ул. Пирин. И аз не знам точно. Казаха ми срещу училище Васил Априлов

Смятам да проверя.

# 10
  • Мнения: 1 114
преди една седмица пуснах тема за Premaman във Варна и очаквах някой да сподели впечатления.
Malenna, ще чакам отзиви... /без да искам написах "отдиви" Mr. Green/....

# 11
  • Варна
  • Мнения: 398
Е наистина най-после и във Варна ...и аз ще проверя Hug

# 12
  • Мнения: 3 089
хубави са нещата. а по време на разпродажба цените са като в повечето читави магазини. трикото на бебешките дрешки не ми приляга, но се ядва.
честито, варненки!

# 13
  • Мнения: 2 957
Аз живея наблизо и днес минах от там-витрините бяха облепени и не можах да надникна,но отпред имаше спрян бус и зареждаха.
Ще се опитам да обясня къде се намира-значи на ъгъла на училище "Васил Априлов" има будка за вестници (на ул."Бр.Миладинови"),няколко метра по-нагоре има дървена барака за хамбургери и точно срещу бараката в пресечката е магазина.Има голяма реклама и няма начин да не го видите.

# 14
  • Мнения: 4 422
Амбър моля те обясни къде е училище "В.Априлов" и ул."Бр.Миладинови"!Не съм от Варна и не мога да се ориентирам.

Общи условия

Активация на акаунт