знаете ли нещо за сътресението на главния мозък

  • 816
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Дъщеря ми скоро си удари главата и лекарите казаха че е с леко сътресение.Имало странични ефекти които се появяват след време. Малката е на 6 годинки, някои знае ли нещо повече за тези странични отклонения

# 1
Моят син падна в празен басейн-удари си челото, имаше травматологични очила, водихме го на скенер, имаше 4 см спукване на черепа.Два месеца бяхме с превръзка с риванол на главата.Хематома се разнесе и слава Богу нямаме проблеми.Смятам че не трябва да се притесняваш с възраста всичко се оправя.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Спокойно, казали са така защото наистина всичко се случва, да не дава Господ. Мозък е, сложна работа.  Simple Smile
Синът ми бе на 4г и половина когато получи травма на главата в катастрофа. Има поражения на отпред, забравила съм термините вече...атрофия на кората на мозъка отпред вследствие удара, освен сътресението, бил е в безсъзнание за кратко. Неврохирурга каза, че към момента на изписването е добре и прогнозите са добри но ...да си имаме едно на ум. Изпадам в ужас като си удари главата/удрял я е неведнъж зверски/ или вдигне висока Т...
12 години минаха оттогава, да чукам на дърво всичко е наред, абсолютно никакви лоши последствия няма.
Така ще бъде и при вас. Спокойно, страшното е минало вече. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 245
A на последния преглед неврохирурга каза че евнтуално ако се появят след седмици странични ефекти е добре пак да я заведем, а започнаха да и се появяват сенки под очите да става нервна и разсеяна.Дали да и направим пак скенер , притеснявам се и от облъчването newsm78

Общи условия

Активация на акаунт