за киселото мляко

  • 2 973
  • 45
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
какво мляко купувате? или правите в чужбина...
споделете доволни ли сте от това, което купувате или няма накъде и се задоволявате с него.
аз например години купувах едно, от скоро обаче взимам от лидл, много ми харесва, близко е по вкус до нашето.

# 1
  • Мнения: 3 098
За нас и за готвене купувам от ЛИДЛ,ПЛЮС и АЛДИ кисело мляко.За малката от Карефура й вземам на Нестле с бисквитите.Прясно мляко не купувам,заЩото никой не го пие,то е отвратително и наблъскано с всякакви химикали.Даже и крем не става с него. Sick
Хара,какви са тез проу4вания напоследък? Laughing

# 2
  • Мнения: 11 309
Харе, да не сте решили да сменяте страната?  Whistling

# 3
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ей! какви са тези съмнения? ами любоЗнателна съм си Flutter
испания я сменям единствено с българия Mr. Green Laughing

# 4
  • Мнения: 6 167
намерих да, кисело мляко нормално, като в БГ, но има само в малки разфасовки, но то и не ми трябва много., ползвам за заливка на мусака, за таратор и май това е.

# 5
  • Мнения: 3 367
честно казано на моменти се чудя дали не съм забравила вкуса на нещата в бг(бях страшен фен на кашкавал,купихме истински бг,много ми е силен нещо и не го ям newsm78)
**
та си ядем данон или еквивалента му от магазина,малко сладни но не ми се занимава да квася(к правих няколко години)

# 6
  • Мнения: 11 309
Сега сериозно на въпроса. Купувам от две места кисело мляко. На Лидл биото ми харесва, върши работа за много неща. За торти и кремове ползвам едно друго дето е без лактоза.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Кисело мляко-Pingo Doce.За сега то ми харесва най-много.

# 8
  • Мнения: 2 825
Ние кисело мляко купуваме от ЛИДЛ или от МЕРКАДОНА - обикновеното. Това на Нестле ми е много кремообразно и хич не го харесваме, а на таратор ми е отврат.

честно казано на моменти се чудя дали не съм забравила вкуса на нещата в бг(бях страшен фен на кашкавал,купихме истински бг,много ми е силен нещо и не го ям newsm78)

Забравили сте  Laughing при нас се получи същото. Донесоха ни кашкавал от БГ, сумати и време го подхвърляхме в хладилника и накрая на ядене го изядохме. Много силен ни се видя и установихме, че са го развалили кашкавала в БГ  Wink Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 167
ех, ама всичко пазя green:

аз съм поствала на дамите в Италия сиренето и киселото мляко, които купувам.
мисля, че марката е немска ( не съм сигурна), но тези 2 продукта са 1/1 с българските. намерих ги случайно. feta е просто като никоя друга, която съм пробвала.
ако ги разпознаете някъде - .... грабете.

# 10
  • Germany
  • Мнения: 1 262
харесала съм си едно кисело мляко в Кауфланд, и имам чувството, че вече започвам да свиквам с вкуса на нещата тук, и съответно да ги предпочитам пред някои бг продукти.

anette1104, и с мен така се получи за кашкавала, че и за сиренето...това май не е на добре Wink Laughing

Сирене купувам Danische Fetta - много ни харесва Laughing

Поздрави,
dezita

# 11
  • Мнения: 11 309
Хара, Клара, това ли се продава в испанските Лидл?

Аз точно от това съм най-доволна. Има си вкус точно на кисело мляко.

# 12
  • Мнения: 7 803
в пени маркт има бългаско мляко, ползваме го само за закваска  Peace

# 13
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ние тука нали сме почти на Балканите и си купуваме от Турците. Същото като в България е и го продават в кофички по половин литър!
Сирене и кашкавал също има.
Приятна вечер

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 14:26 от Ritamae

# 14
  • Мнения: 198
ние пък си купуваме само БАЛКАН
дащеря ми пие само кисело мляко от както спрях да я кърмя и определрно 1 на ден не ни стига  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт