Помощ-рожден ден на моята 4годишна дъщеря !

  • 699
  • 7
  •   1
Отговори
 EmbarassedПак съм аз!Все в последният момент,но този път -че миналата година ми беше много болна-искам да направя на моята 4годишна дъщеря много хубав рожден ден.....
   Търся идеи-за 15възрастни и 10-11деца,възрастните да си пафкат на воля, децата да щуреят....Търся координати на МАриета и Марионета,някой да е бил на такова парти в Макдоналдс на Славейков и изобщо ,ако има нещо като в София Ленд....Куклен театър, торти, аниматорки и възрастни, които да разпуснат зачас-два(може и повече).....

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 23:49 от Vivi

# 1
  • Мнения: 200
 Hug Пробвай тук  Hug  Много съм доволна, дъщетя ми празнува там 1 вия си рожден ден там! Беше супер! Бяхме 15-17 възрастни и 5-6 бебета на около нейната възраст.... Много са организирани, има кариоке... за по-големите... бяхме за 2 часа и минаха като миг.... Препоръчвам  го наистина искрено!


Детски клуб "Мики Маус" - www.mickey-mouse.hit.bg

Място за игри и забавления, занимания, танци и песни. Разполага с 2 големи стаи с много играчки: пързалки, люлки, много играчки, различни занимателни игри.
цени: за 1ч. - 2лв.; за 2ч. - 4лв.
ул. "Княз Борис I" 58, партер до църквата "Свети Георги"
раб. време: 10:00 - 20:00 ч.
тел.: 02/954 11 10
Банишора, бл. 40В
тел.: 02/ 931 00 59

# 2
  • Мнения: 3 740
Уф, аз пък видях заглавието и се притесних, че някое дете е пострадало...

# 3
Hug Пробвай тук  Hug  Много съм доволна, дъщетя ми празнува там 1 вия си рожден ден там! Беше супер! Бяхме 15-17 възрастни и 5-6 бебета на около нейната възраст.... Много са организирани, има кариоке... за по-големите... бяхме за 2 часа и минаха като миг.... Препоръчвам  го наистина искрено!


Детски клуб "Мики Маус" - www.mickey-mouse.hit.bg

Място за игри и забавления, занимания, танци и песни. Разполага с 2 големи стаи с много играчки: пързалки, люлки, много играчки, различни занимателни игри.
цени: за 1ч. - 2лв.; за 2ч. - 4лв.
ул. "Княз Борис I" 58, партер до църквата "Свети Георги"
раб. време: 10:00 - 20:00 ч.
тел.: 02/954 11 10
Банишора, бл. 40В
тел.: 02/ 931 00 59

:Ние си го знаем този център-поне на 10-тина тържества сме били(рганизирали там) и това е проблемът, че мамите искат разнообразие, а не знам друг натова ниво.....може би ми се иска нещо малко по-луксозно за възрастните, а за децата е супер!

# 4
  • Мнения: 195
Такива клубове има доста в София, а и все повече нови се появяват. Виж тук: 
http://www.zadecata.com/index.php?page=0_1_2_2
http://www.az-deteto.com/index.php?page=link10

Използвай и www.google.com

# 5
  • Мнения: 328
Преди месец бяхме на РД в детски клуб "Лейди".Намира се до ТУ,Дървеница.Точно след трамвайната спирка е.Знам,че имаше инфо за него някъде из нета.Ако намеря ще пиша пак.
Представлява сладкарница и отделно е детския кът.Организацията беше перфектна,стояхме около 4 часа,на децата не им се тръгваше.Ако имаш въпроси ,питай!

# 6
  • Мнения: 328
Ето тук има инфо
Детски парти клуб ЛЕЙДИ
София
жк. Дървеница
бул. Кл. Охридски 8
спирка ТУ (автобуси: 88, 280, 413)
Работно време: 10:00 - 20:30 ч.
GSM: 0878 88 99 77
Организирание на детски партита, куклен театър, вкусни лакомства собствено производство, лятна градина и кафе-кът за родители

# 7
  • Мнения: 245
Ето телефон на една аниматорка - ЗИЗИ - 0898622736
30 лв на час
При нас имаше дискотека (много се забавляваха), рисуване на лицата, рисуване на ръчики и отпечатъци ( и по стените).
Само д ето не можах да си павкам, както се надявах, все нещо изникваше.

Общи условия

Активация на акаунт